موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/26285 :کد

0

هشدار امنیتی آمریکا به شهروندانش در بلژیک

  یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ — ۰۳:۴۸
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -هشدار امنیتی آمریکا به شهروندانش در بلژیک

سفارت آمریکا در بلژیک خطاب به آمریکایی های ساکن این کشور نسبت به وجود حملات تروریستی هشدار داده است و از آنها می خواهد از خانه های خود خارج نشوند.

سفارت آمریکا در بلژیک خطاب به آمریکایی های ساکن این کشور نسبت به وجود حملات تروریستی هشدار داده است و از آنها می خواهد از خانه های خود خارج نشوند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از اسپوتنیک، سفارت آمریکا در بلژیک از شهروندان آمریکایی خواست در خانه های خود بمانند و از حضور در اماکن عمومی خودداری کنند.

سفارت آمریکا اعتقاد دارد خطرات جدی از سوی تروریست ها در بلژیک شهروندان این کشور را تهدید می کند.

مقامات بلژیک نیز امروز شنبه هشدار دادند که احتمال حملات تروریستی در بروکسل به بالاترین میزان خود رسیده و سطح امنیتی این کشور به درجه ۴ رسیده است.

سفارت آمریکا در بروکسل از شهروندان این کشور خواست در صورت حضور در اماکن عمومی از حضور در جاهای شلوغ بپرهیزند. دیپلمات های آمریکایی حاضر در بروکسل می گویند اطلاعاتی مبنی بر حضور تروریست ها در بلژیک دریافت کرده اند.

بعد از حوادث تروریستی ۱۳ نوامبر پاریس بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی تدابیر ویژه ای برای امنیت شهروندان خود اتخاذ کرده اند.

در همین حال شماری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا از پذیرش مهاجران بدون گذرنامه خودداری می کنند. بر اساس اخبار منتشر شده ۴ نفر از تروریست های عامل حوادث پاریس تبعه کشور بلژیک بوده اند.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :