موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/26421 :کد

0

اسد:غرب به براندازی سوریه ایمان داردنه رسیدن به راه حل سیاسی

  یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ — ۱۳:۱۸
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -اسد:غرب به براندازی سوریه ایمان داردنه رسیدن به راه حل سیاسی

رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که تمامی انواع حمایت ها از گروه تروریستی داعش از طریق ترکیه و با همکاری سعودی ها و قطری ها صورت می‌گیرد.

به گزارش تحلیل ایران ، بشار اسد در مصاحبه با شبکه فونیکس چین گفت: تمامی انواع حمایت هایی که از گروه تروریستی داعش بعمل می آید از طریق ترکیه و با همکاری سعودی ها و قطری ها صورت می گیرد که حیاط خلوت داعش هستند و تمامی نیرو و قدرت داعش از ترکیه و با حمایت شخص رجب طیب اردوغان و داود اوغلو نشأت می گیرد.

 

وی تصریح کرد که هیچ جدول زمانی برای نابودی تروریسم وجود ندارد زیرا این مسئله تنها به پیشروی زمینی بستگی ندارد بلکه به حمایت هایی که تروریست ها از دیگر کشورها دریافت می کنند، مربوط می‌شود در حالیکه مصلحت بسیاری از کشورهای غربی و منطقه‌ای نیز در دستیابی به راه حل سیاسی نیست و آنها تنها به حمایت از تروریست‌ها برای براندازی دولت سوریه ایمان دارند و لذا خواهان طولانی شدن عمر این بحران هستند و فاقد اراده مبارزه با تروریسم هستند.

 

رئیس جمهور سوریه همچنین تاکید کرد که پیش از نابودی تروریسم که منبع نگرانی بزرگ برای مردم سوریه است، اتخاذ اقدامات سیاسی محسوس غیرممکن است.

 

بشار اسد گفت که هدف اصلی سوریه به عنوان یک دولت و حکومت عمل کردن در راستای تامین منافع ملت است و در همین راستا به هر پیشنهاد خوب پاسخ خواهد داد.

منبع:تسنیم

                               

بشار اسد     سوریه     تروریست     غرب        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :