موضوعات ‌مرتبط: فناوری ارتباطات

a/26504 :کد

0

اعطای تسهیلات مالی به شرکتهای فعال در حوزه بازیهای رایانه ای

  یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ — ۲۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -اعطای تسهیلات مالی به شرکتهای فعال در حوزه بازیهای رایانه ای

وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات آیین نامه اعطای تسهیلات از محل وام وجوه اداره شده به شرکت های فعال در حوزه بازیهای رایانه ای را مصوب کرد.

وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات آیین نامه اعطای تسهیلات از محل وام وجوه اداره شده به شرکت های فعال در حوزه بازیهای رایانه ای را مصوب کرد.

به گزارش تحلیل ایران از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، این آئین نامه در راستای حمایت از تهیه، توزیع و صادرات بازی های رایانه ای در جلسه کارگروه وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به تصویب رسیده است.
دبیر وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این خصوص گفت: برای حمایت از تهیه، توزیع و صادرات بازی های رایانه ای و نیز بهره گیری از تشکل های حرفه ای و تخصصی در فرآیند اعطای تسهیلات از محل وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آئین نامه «اعطای تسهیلات از محل وجوه اداره شده به شرکت های فعال در حوزه بازی های رایانه ای» در جلسه 25 آبان ماه این کارگروه به تصویب رسید.
حسین صمیمی افزود: در چارچوب این آئین نامه، بخشی از وظایف کارگروه های تخصصی وجوه اداره شده به «کارگروه ارزیابی شرکت های فعال در حوزه بازی های رایانه ای» واگذار خواهد شد.
دبیر وجوه اداره شده وزارت ارتباطات در خصوص ترکیب اعضای این کارگروه گفت: این کارگروه با محوریت بنیاد ملی بازی های رایانه ای تشکیل شده و رئیس بنیاد به عنوان رئیس کارگروه فعالیت خواهد کرد.
وی افزود: همچنین نمایندگان معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان و نیز 2 نفر از خبرگان بازی های رایانه ای از میان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و فعالان در حوزه بازی های رایانه ای عضو این کارگروه هستند.
صمیمی ادامه داد: این کارگروه، تمام مسئولیت های کارگروه های تخصصی برای طرح ها و پروژه هایی که درخواست وام آنها کمتر از 100 میلیون تومان باشد را برعهده خواهد داشت.
وی افزود: پس از انجام هماهنگی های لازم، فراخوان مربوط ، در چند روز آینده از طریق پورتال وجوه اداره شده به آدرس http://www.ees.ict.gov.ir به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :