موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/26809 :کد

0

رکورد بالای هجوم مهاجران به آلمان در ماه جاری میلادی

  ﺳﻪشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴ — ۰۶:۴۲
تعداد بازدید : ۴۰۳   
 تحلیل ایران -رکورد بالای هجوم مهاجران به آلمان در ماه جاری میلادی

پلیس فدرال آلمان از افزایش چشمگیر هجوم پناهندگان به آلمان در ماه نوامبر خبر داد که بر اساس آن از ابتدای این ماه حدود ۱۸۰هزار مهاجر به این کشور وارد شده‌اند.

پلیس فدرال آلمان از افزایش چشمگیر هجوم پناهندگان به آلمان در ماه نوامبر خبر داد که بر اساس آن از ابتدای این ماه حدود 180هزار مهاجر به این کشور وارد شده‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران  به نقل از روزنامه "دی‌ولت"، ماه نوامبر هنوز تمام نشده است اما پلیس آلمان از یک رکورد بالای ورود مهاجران به این کشور خبر داده است.

بر اساس اطلاعات پلیس فدرال آلمان شمار پناهندگانی که در ماه نوامبر به این کشور وارد شده‌اند رکورد بالای جدیدی به دست آورده است.

 

بر این اساس از شروع ماه نوامبر تقریباً ورود 180 هزار مهاجر غیرقانونی ثبت شده است. تنها در اواخر هفته گذشته به‌گفته یک سخنگوی پلیس آلمان 14.482 مهاجرت به آلمان صورت گرفته و تنها در روز یکشنبه 7362 مورد گزارش شده که 6128 نفر آنها به ایالت بایرن وارد شده‌اند.

 

در روز شنبه هم ورود 7120 مهاجر به آلمان گزارش شده که از آنها تنها 5913 نفر از مرز آلمان و اتریش به این کشور وارد شده‌اند. رکورد ماهانه سابق برای ورود مهاجران به آلمان در ماه اکتبر با حدود 181 هزار مهاجر ثبت شده است. به این ترتیب سیل ورود پناهندگان به آلمان همچنان در سطح بالایی قرار دارد.

 

بر اساس اطلاعات پلیس آلمان از هشت نوامبر و در دو هفته گذشته روزانه بین 7 هزار تا 8 هزار مهاجر غیرقانونی به آلمان وارد شده‌اند. بیش از 10 هزار مهاجر در یک روز اخیراً در پنجم نوامبر گزارش شده است.

 

به این ترتیب مرز ورود مهاجران به آلمان در سال جاری از پیش‌بینی دولت مبنی بر ورود 800 هزار پناهنده فراتر می‌رود. تا پایان اکتبر دولت آلمان 758.500 پناهنده را ثبت کرده بود.

 

به این ترتیب ظاهراً شروع فصل سرما نیز تغییری در هجوم پناهندگان به آلمان ایجاد نکرده است. به‌گزارش روزنامه "دی‌ولت" مقامات امنیتی آلمان پیش‌بینی کرده بودند که شروع فصل سرما به کاهش پایدار هجوم پناهندگان منجر نشود. هدف اکثریت قریب به اتفاق پناهندگان مانند سابق آلمان است. حتی انتظار افزایش هجوم پناهندگان در این فصل می‌رود.

 

سازمان بین المللی مهاجرت نیز انتظار افزایش هجوم پناهندگان در فصل سرما را دارد.

 / منبع : خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :