موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/26904 :کد

0

آلوز: مشکل رونالدو شخصیت اوست

  ﺳﻪشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : ۲۸۵   
 تحلیل ایران -آلوز: مشکل رونالدو شخصیت اوست

دفاع راست برزیلی باشگاه بارسلونا معتقد است مشکلی که مسبب افت رونالده شده، به شخصیت او مرتبط است.

به گزارش تحلیل ایران، به دنبال باخت سنگین رئال مادرید در ال‌کلاسیکو که در آن کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها کاملاً محو بود، بسیاری از رسانه‌ها به انتقاد از عملکرد وی پرداختند.

 

به نظر دنی آلوز، مدافع برزیلی بارسلونا مشکل کریستیانو بیشتر جنبه روانی دارد تا فنی. او درباره دلیل اُفت مهاجم پرتغالی کهکشانی‌ها گفت: رونالدو هنوز هم بازیکن طراز اولی است.

 

مشکل او اما شخصیتش است. چطور بگویم که گستاخانه به نظر نرسد؟ او دوست دارد مهمترین بازیکن تیمش باشد. خب طبیعی است که او زمانی که تیم پیروز می‌شود در کانون توجه و مورد تمجید و تحسین قرار می‌گیرد و زمانی که هم تیمش می‌بازد بیشتر از همه مورد انتقاد واقع شود.

 

آلوز ادامه داد: وقتی تیم‌تان نمی‌برد تمام تقصیرها به گردن مهمترین بازیکن تیم می‌اُفتد. مردم چنین طرز تفکری دارند و شما باید آن را بپذیرید. با این حال ما دربارسلونا به اندازه کافی در تیم‌مان مسئله داریم که به آنها فکر کنیم و راستش را بخواهید برایم مهم نیست که کریستانو دارد چه کار می‌کند.

 

دفاع راست برزیلی بارسلونا در ادامه به تمجید از هموطنش نیمار که در غیاب مسی به خوبی توانسته جای او را در ترکیب آبی‌و‌اناری‌ها پر کند پرداخت و اظهار داشت: با احترام به تصمیم نیمار باید بگویم که من در انتقال او به بارسلونا تأثیرگذار بودم، چون می‌دانستم که کارش در برزیل چگونه است و اینکه سابقه بازیکنان برزیلی بارسلونا هم خوب است. همه بازیکنان بزرگ برزیلی که ما در بارسلونا داشته‌ایم را می‌شناسند - به استثنای دنی آلوز - چون آنها سوپراستارهایی بوده‌اند که هم در این تیم و هم در تاریخ خوش درخشیده‌اند. به همین دلیل بود که خود من هم به بارسلونا آمدم. من به نیمار گفتم که بارسلونا را انتخاب کند، چون می‌تواند نامش را با حروف طلایی در تاریخ تیم ثبت کند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :