موضوعات ‌مرتبط: ورزشی سایر ورزشها

a/27122 :کد

0

پاسخگوی نیازهای اولیه فدراسیون ها وهیئت های ورزشی نیستیم

  چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴ — ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۴۵۸   
 تحلیل ایران -پاسخگوی نیازهای اولیه فدراسیون ها وهیئت های ورزشی نیستیم

معاون امور حقوقی، مجلس واستان های وزیر ورزش وجوانان گفت:محدودیت اعتبارات داریم و نمی توانیم نیازهای اولیه فدراسیون ها و هیئت های ورزشی کشور را پاسخگو باشیم.

معاون امور حقوقی، مجلس واستان های وزیر ورزش وجوانان گفت:محدودیت اعتبارات داریم و نمی توانیم نیازهای اولیه فدراسیون ها و هیئت های ورزشی کشور را پاسخگو باشیم.


به گزارش خبرنگار مهر،امیر رضا خادم که صبح امروز چهارشنبه در نشست مشترک با هیئت های ورزشی و ادارات ورزش وجوانان استان البرز سخن می گفت اظهار کرد: منابع ورزش کشور به گونه ای است که پاسخ نیازهای  فدراسیون های ورزشی را هم نمی دهد ودر این میان باید نیازهای ۱۳ هزار هیئت ورزشی در کشور را هم مرتفع کنیم.

 

وی افزود: میانگین بودجه ای که به هیئت های ورزشی کشور از سوی وزارت ورزش تخصیص داده شده است ۲۵۰ هزار تومان در سال را نشان می دهد واین مبلغ ناچیز هزینه قند وچایی آنها هم نمی شود.

 

خادم با بیان اینکه در برخی موسسات دولتی اعتبارات حوزه ورزشی برای کارکنان از مجموع کمک ما به فدراسیون ها بیشتر است گفت: جای تاسف دارد که در این بخش هنوز نیازهای ورزش به شکل واقعی دیده نشده است و باید به سمت واقعی کردن آن حرکت کنیم.

 

معاون وزیر ورزش وجوانان ادامه داد: جذب بخش خصوصی و ترغیب سرمایه گذاران غیر دولتی به موضوع ورزش گره گشای مشکلات موجود کشور در حوزه ورزشی است و باید در این خصوص استان های مختلف کشور با جدیت بیشتری حرکت کنند.

 

وی تصریح کرد:ارزیابی وزارت ورزش وجوانان از استان های مختلف بر اساس مولفه های مختلفی است و یکی از این مولفه ها حضور و مشارکت بخش خصوصی در رونق وتوسعه ورزش است.

 

معاون امور مجلس واستان های وزارت ورزش وجوانان با ستایش فعالان ورزش گفت: در بسیاری از شهرها واستان های کشور متولیان هیئت های ورزشی بدون چشمداشت در امر توسعه ورزش قدم برمی دارند و حتی گاهی از جیب خود هزینه می کنند و شاید بخش اعظمی از افتخار آفرنی های ورزش کشور را باید به پای همین تلاش های خالصانه نوشت.

 

وی در پایان با بیان اینکه استان البرز پتانسیل های زیادی در حوزه ورزش دارد گفت: البرز استان نوپایی است با این حال اثر بخشی این منطقه در ورزش کشور قابل توجه است و وزارت ورزش تلاش کرده است در حد توان خوددر جهت کاهش محرومیت های این استان گام بردارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :