موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/27147 :کد

0

شمسایی: فرقی ندارد من بهترین بازیکن آسیا شوم یا حسن‌زاده

  چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۳۱۲   
 تحلیل ایران -شمسایی: فرقی ندارد من بهترین بازیکن آسیا شوم یا حسن‌زاده

مربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی اعلام کرد که برای او تفاوتی ندارد خودش به عنوان بهترین بازیکن آسیا انتخاب شود یا هم‌ تیمی‌اش.

مربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی اعلام کرد که برای او تفاوتی ندارد خودش به عنوان بهترین بازیکن آسیا انتخاب شود یا هم‌ تیمی‌اش.

 

وحید شمسایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خصوص حضور خودش، علی‌اصغر حسن‌زاده و باشگاه تاسیسات در فهرست نامزدهای نهایی کسب بهترین‌های سال آسیا در رشته فوتسال اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این مسئله رخ داده است. وقتی یک تیمی پس از چند سال به موفقیت می‌رسد، باعث می‌شود که خیلی چیزها به چشم بیاید. مسلما در این موفقیت تک‌تک بازیکنان تاسیسات دریایی، مدیریت مجموعه و باشگاه هم تاثیرگذار بوده‌اند.

 

وی ادامه داد: وقتی ما بین نامزدهاینهایی قرار داریم یعنی اینکه ابتدا برای کشورمان و بعد فوتسال‌ ایران افتخار کسب شده است. 

 

مربی- بازیکن تیم فوتسال تاسیسات دریایی در خصوص اینکه ترجیح می‌دهد خودش به عنوان بهترین بازیکن آسیا انتخاب شود یا اصغر حسن‌زاده گفت:‌ برای من فرقی نمی‌کند. نفر سوم این فهرست محمد صفری یک ایرانی دیگر است که در عراق بازی می‌کند. من چند سال پیش این عنوان را کسب کرده‌ام و می‌دانم حس خوبی دارد، همچنین حسن‌زاده هم سابقه انتخاب شدن به عنوان بهترین فوتسالیست آسیا را دارد. فکر می‌کنم هر 3 نفر ما لیاقت کسب این عنوان را داشته باشیم، باز هم تاکید می‌کنم برای من فرقی ندارد چه کسی انتخاب شود.

 

شمسایی درباره دیدارهای روز گذشته هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال و توقف تیم‌های مس سونگون و دبیری تبریز گفت: ما ننشسته‌ایم که ببینیم تیم‌های دیگر چکار می‌کنند، بلکه کار خودمان را کنیم. وقتی در 3 هفته گذشته 2 باخت می‌آوریم به خودمان مربوط است. وقتی در 3 بازی بالای 30 موقعیت مسلم گلزنی را گل نمی‌کنیم به خودمان مربوط است. ما باید به دنبال کار خودمان باشیم و برای خودمان نتیجه رقم بزنیم. 

 

وی در پایان در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: وضعیت خوبی ندارم و زانویم خیلی درد می‌کند. نمی‌دانم با این شرایط بتوانم در بازی آینده برای تاسیسات به میدان بروم یا خیر.

                               

شمسایی     تاسیسات     آسیا     فوتسال        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :