موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/27153 :کد

0

زخم صهیونیست‌ها از سرلشکر سلیمانی دلیل شایعه پردازی آنها است

  چهارشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۳۲۴   
 تحلیل ایران -زخم صهیونیست‌ها از سرلشکر سلیمانی دلیل شایعه پردازی آنها است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صهیونیست ها از سردار سلیمانی زخم خورده‌اند و دلیل شایعه سازی‌ها آنها علیه این سردار مقاومت هم همین است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صهیونیست ها از سردار سلیمانی زخم خورده‌اند و دلیل شایعه سازی‌ها آنها علیه این سردار مقاومت هم همین است.

 

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، درباره اهداف رسانه های‌ صهیونیستی از خبرسازی علیه سردار سلیمانی گفت: صهیونیست ها از این سردار بزرگ زخم خورده‌اند و در جبهه‌های مختلف استراتژی آنها ایجاد اختلاف بین مسلمانان و حاکم ساختن تکفیری‌ها در سرزمین ها اسلامی و ایجاد جنگ های بزرگ بین کشورهای اسلامی است که البته با درایت ولایت و میدان داری سرداران بزرگی همچون سردار سلیمانی، شکست خورده‌اند بنابراین داغدار و عقده‌دار این شکست بوده و آرزوهایشان را رسانه‌ای می‌کنند.

 

اخیرا تارنمای دبکافایل وابسته به نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی خبرسازی جعلی درباره به شهادت رسیدن فرمانده نیروی قدس سپاه را مطرح کرده بود که توسط سخنگوی سپاه پاسداران تکذیب شد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ سئوالی درباره برخی تحلیل‌ها که حملات تروریستی فرانسه را مقدمه‌ای برای مداخلات خارجی در سوریه می‌داند نیز گفت: به نظر می‌رسد این حادثه مقدمه‌ای است برای جنایات بیشتر غربی‌ها در منطقه که با همکاری برخی از کشورهای عربی منطقه صورت می‌گیرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :