موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران

a/273 :کد

0

شمخانی : برخورد جناحی با دولت، بازی ناآگاهانه در زمین دشمن است

  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ — ۱۷:۲۷
تعداد بازدید : ۴۷۵   

دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتقاد از برخی برخوردهای جناحی تنگ نظرانه که به بهانه نقد اقدامات اقتصادی مطرح می‌شود ، این گونه رفتارها را بازی ناآگاهانه در زمین دشمن دانست.

 به گزارش خبرنگار تحلیل ایران ، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان امروز یکشنبه  هفتم دی ماه در جلسه کارشناسان اقتصادی این شورا گفت : تدابیر و تصمیمات ویژه دولت که با هدف مدیریت اقتصاد و تضعیف آثار تحریم های غیرقانونی و ظالمانه اتخاذ می شود باید مورد حمایت ملی و پشتیبانی مجموعه قوا و نهادهای کشور قرار گیرد.

شمخانی با اشاره به برنامه ریزی و تلاش مستمر نظام سلطه برای متشنج کردن فضای اقتصادی و ایجاد شرایط متعارض در کشور افزود: درحالی که دولت با اتخاذ تمهیدات اقتصادی هوشمندانه ضمن ایجاد ثبات و آرامش در فضای کسب و کار و فراهم کردن زمینه های رونق اقتصادی ، پشتوانه های محکمی برای مقابله با تحریم های ظالمانه به وجود آورده است ، نباید با طرح موضوعات کم ارزش و بعضاً غیرواقعی اقتدار و ابتکار دولت تضعیف شود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی افزود: توجه مجموعه دلسوزان نظام به شرایط خاص کشور و اولویت های اقتصادی پیش رو، ضرورتی است که نداشتن توجه کافی به آن، تبعات امنیتی و اجتماعی غیرقابل جبرانی را متوجه کشور خواهد کرد.

علی شمخانی همچنین با غیرقابل قبول دانستن برخی اقدامات رسانه های برخوردار از بودجه عمومی کشور که بدون توجه به اخلاق حرفه ای با گزیده گویی هدفمند و شایعه پراکنی، وحدت ملی را دچار خدشه و آسیب می کنند، افزود : انسجام، اتفاق نظر و هماهنگی کم نظیر در مجموعه قوای کشور ، فرصت ارزنده ای برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی ایجاد کرده که لازم است فارغ از حاشیه های کم اهمیت ، مجموعه توان کشور برای بهره گیری از شرایط ایجاد شده بسیج شود.

 

تهیه و تنظیم : ا.ا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :