موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/27603 :کد

0

ترکیه تعلیق حملات هوایی خود به سوریه را تکذیب کرد

  جمعه ۰۶ آذر ۱۳۹۴ — ۱۸:۲۷
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -ترکیه تعلیق حملات هوایی خود به سوریه را تکذیب کرد

دولت ترکیه لحظاتی قبل خبر امروز روزنامه حریت مبنی بر توقف حملات هوایی این کشور به سوریه در پی سرنگون شدن جنگنده روسی را تکذیب کرد.

دولت ترکیه لحظاتی قبل خبر امروز روزنامه حریت مبنی بر توقف حملات هوایی این کشور به سوریه در پی سرنگون شدن جنگنده روسی را تکذیب کرد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت ترکیه با صدور بیانیه ای خبر روزنامه حریت مبنی بر توقف حملات هوایی به سوریه را تکذیب کرد. روزنامه حریت در شماره امروز خود اعلام کرده بود که آنکارا مشارکت خود در ائتلاف بین المللی علیه داعش به زعامت آمریکا را به حالت تعلیق درآورده است.

به نوشته این روزنامه آنکارا مشارکت جنگنده های ارتش این کشور در ائتلاف بین المللی علیه داعش در سوریه را به حالت تعلیق درآورده است.

بر اساس این گزارش، گفته می شود مقامات آنکارا از بیم آنکه جنگنده های آن توسط ارتش روسیه هدف قرار گرفته شوند، تصمیم به تعلیق پروازهای جنگنده های خود در آسمان سوریه گرفته اند.

در همین ارتباط، یک منبع امنیتی در گفتگو با روزنامه حریت گفته است: طرف های روسی و ترکی توافق کرده اند تا به منظور کاهش تنش ها میان یکدیگر، کانال هایی را جهت گفتگو دوجانبه فراهم کنند.

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :