موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی ارتباطات

a/27633 :کد

0

واعظی: افزایش سرمایه گذاری در استان ایلام تا پایان سال

  جمعه ۰۶ آذر ۱۳۹۴ — ۲۰:۵۳
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -واعظی: افزایش سرمایه گذاری در استان ایلام تا پایان سال

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به سرمایه گذاری ۸۵ میلیارد تومانی در استان ایلام، گفت: مقرر شده تا پایان سال جاری ۳۵ میلیارد تومان دیگر سرمایه گذاری در این استان انجام گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به سرمایه گذاری 85 میلیارد تومانی در استان ایلام، گفت: مقرر شده تا پایان سال جاری 35 میلیارد تومان دیگر سرمایه گذاری در این استان انجام گیرد تا زیرساخت های ارتباطی به زودی تامین شود.

 به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،  محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای اداری استان ایلام در پایانه مرزی مهران که با حضور استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان برگزار شد، درارتباط با زیرساخت های استان ایلام و برنامه های زیرساختی، اظهار داشت: دستگاه های امنیتی ما با هماهنگی لازم توانستند اجلاس سران نفت و گاز را به خوبی اداره کنند و امنیت امروز مهران به صورت همه جانبه تامین شده است و این را مدیون افرادی هستیم که پشت پرده فعالیت می کنند.
 
وی با اشاره به همدلی بین مسئولان نظام، افزود: در ایلام و مهران مجموعه ای همدل به دور هم جمع شده اند که تمام مشکلات را با توجه به اختلاف سلیقه ها رفع می کنند و مردم استان ایلام و کشور لایق این همت هستند.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه استان ایلام در گذشته کمتر مورد توجه بوده است، بیانداشت: اربعین حسینی بهانه ای برای بهبود زیرساخت این استان است و مردم ایلام با تمام گرفتاری های شخصی از ماه ها قبل به دنبال تامین خدمات برای زائران اربعین هستند و باید با تامین زیرساختها به این مردم دلسوز کمک کنیم.
 
واعظی همچنین خواستار اختصاص ردیف بودجه برای اربعین شد و گفت: این پیشنهاد را به همکارانم در دولت ارسال کردم و این تامین بودجه است که می تواند تمام نیازهای مردم را به تامین زیرساخت ها رفع کند.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید بر تامین پهنای باند استان تا حد لازم ادامه داد: هیچ مشکلی به خصوص در ایام اربعین نخواهیم داشت و این پهنای باند را تا 20 برابر افزایش خواهیم داد.
 
 واعظی در پایان کفت: با توجه به درخواست نمایندگان این استان در تلاشیم تا اقتصاد مقاومتی را با توجه به ظرفیت های بخش خصوصی تحقق بخشیم و امروز در کشورهای دیگر تمام خدمات اینترنتی رایگان و غیر رایگان توسط غیر دولتی ها انجام می شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :