موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بورس

a/27822 :کد

0

جذابیت های بورس ایران برای هیات اقتصادی لوکزامبورگی تشریح شد

  شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴ — ۱۹:۱۲
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -جذابیت های بورس ایران برای هیات اقتصادی لوکزامبورگی تشریح شد

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در دیدار مدیرعامل آژانس توسعه مالی لوکزامبورگ، جذابیت های بورس ایران برای سرمایه گذاری خارجی را تشریح کرد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در دیدار مدیرعامل آژانس توسعه مالی لوکزامبورگ، جذابیت های بورس ایران برای سرمایه گذاری خارجی را تشریح کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، «نیکولاس مکل» مدیرعامل آژانس توسعه مالی لوکزامبورگ (Luxembourg for Finance)، در محل سازمان بورس و اوراق بهادار با محمد فطانت و برخی از مدیران ارشد این سازمان دیدار کرد.
فطانت در این دیدار با تاکید بر اهمیت بین المللی سازی بازار سرمایه ایران، جذابیت های موجود در بازار سرمایه کشورمان برای حضور سرمایه گذاران خارجی را تشریح کرد.
وی افزود: تنوع ابزارهای مالی، معافیت مالیاتی در سود سهام و افزایش سرمایه و راه اندازی اوراق خزانه اسلامی، از جمله اوراق بدون ریسک موجود در بازار سرمایه هستند.
مدیرعامل آژانس توسعه مالی لوکزامبورگ نیز در این دیدار بر عزم کشورش برای همکاری با ایران به ویژه در حوزه بازار سرمایه تاکید و به حوزه های قابل همکاری با بازار سرمایه ایران اشاره کرد. 
به گفته وی، لوگزامبورگ سومین کشور بزرگ در حوزه صکوک است.
در این دیدار مقرر شد بازارهای سرمایه ایران و لوکزامبورگ از طریق نهادهای قانونگذار بازار سرمایه خود با یکدیگر همکاری داشته باشند.
مرکز مالی لوگزامبورگ به دنبال توسعه مالی بازارهای مالی این کشور به ویژه بازار سرمایه لوگزامبورگ است. این شرکت در اصل نقش نقطه اتصال سرمایه گذاران خارجی با بازارهای مالی این کشور، خدماتی همچون صندوق های سرمایه گذاری، مدیریت دارایی، خدمات مشاوره ای و غیره را ایفا می کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :