موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/27873 :کد

0

رئیس حزب ضدیوروی آلمان خواستار کناره‌گیری مرکل شد

  شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴ — ۲۳:۵۲
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -رئیس حزب ضدیوروی آلمان خواستار کناره‌گیری مرکل شد

رئیس حزب ضد یوروی "جایگزینی برای آلمان" سیاست صدر اعظم آلمان در قبال بحران پناهندگان را شکست خورده ارزیابی کرده و خواستار کناره گیری وی شد.

رئیس حزب ضد یوروی "جایگزینی برای آلمان" سیاست صدر اعظم آلمان در قبال بحران پناهندگان را شکست خورده ارزیابی کرده و خواستار کناره گیری وی شد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از نشریه "فوکوس"، "فرایکه پتری"، رئیس حزب ضد یوروی جایگزینی برای آلمان (AfD) انتقاد سختی به رویکرد "آنگلا مرکل"، صدر اعظم آلمان در بحران پناهندگان وارد کرده و خواستار کناره گیری وی شد.

 

وی که امروز در کنگره حزب ضد یوروی آلمان در هانوفر سخن می گفت همچنین سیاست دولت آلمان در قبال پناهندگان را شکست خورده ارزیابی کرده و خواستار کناره گیری مرکل شد.

 

"پتری" همچنین تصریح کرد که مرکل در بحران مهاجران کنترل را از دست داده است. بحران یورو، بحران اتحادیه اروپا و همچنین بحران مهاجرت بالاخره نتیجه یک بحران بسیار عمیق تر دموکراتیک است.

74

درصد آلمانی ها خواستار محدود کردن مهاجرت هستند اما مانند بحران یونان از دولت چیزی شنیده نمی شود. مرکل حتی آشکارا اعتراف کرده است که نمی تواند بر شمار پناهندگان و مهاجرانی که به آلمان می آیند تاثیر بگذارد.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد که ما به روند فروپاشی دموکراسی پایان می دهیم. شهروندان باید امکان تعیین و خلق قوانین را داشته باشند.

 

رئیس حزب ضد یوروی آلمان همچنین خواستار کم رنگ شدن نقش احزاب به عنوان مرکز قدرت سیاسی شده و بخصوص انتخاب مستقیم صدر اعظم آلمان از طرف شهروندان را ضروری دانست.

 

وی همچنین خواستار جدی گرفتن ترس ها و نگرانی های شهروندان شد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :