موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/28135 :کد

0

کشورهای مختلف هم فاجعه منا را دنبال می کنند

  دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ — ۰۷:۴۹
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -کشورهای مختلف هم فاجعه منا را دنبال می کنند

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به تماس های برخی کشورها درباره پی گیری حقوقی فاجعه منا گفت: فاجعه منا را با جدیت پی گیری می کنیم.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به تماس های برخی کشورها درباره پی گیری حقوقی فاجعه منا گفت: فاجعه منا را با جدیت پی گیری می کنیم.

 

مراسم ختم مرحوم غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان عصر امروز -یکشنبه- با حضور جمعی از شخصیت های سیاسی و اقشار مختلف مردم در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) در تهران برگزار شد.


به گزارش خبرنگار ایرنا،حجت الاسلام سیدعلی قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که کدام نهادهای حقوقی و بین المللی فاجعه منا را پی گیری می کنند، گفت: در این زمینه از سوی کشورهای مختلف با ما تماس هایی گرفته شده است و موضوع را دنبال می کنند،اما چون نتیجه آن هنوز محسوس نیست به محض به نتیجه رسیدن این مذاکرات، آن را اعلام می کنیم.


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه همچنان 13نفر از حادثه دیدگان منا مفقود هستند که امیدواریم آنها را هم به زودی شناسایی کرده و اسامی را اعلام کنیم.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده و حضور خانواده علی اصغر فولادگر در عربستان، ابراز امیدواری کرد هویت او نیز به زودی شناسایی شود.


در مراسم حج امسال بیش از سه هزار زائر خانه خدا از جمله 465 ایرانی، در فاجعه منا به دلیل سوء مدیریت نیروهای سعودی جان خود را از دست دادند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :