موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و ترافیک

a/28238 :کد

0

جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود

  دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ — ۱۶:۳۷
تعداد بازدید : ۳۵۶   
 تحلیل ایران -جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس‌راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده کرج- چالوس در روز جمعه خبر داد و گفت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲ بامداد از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده کرج- چالوس در روز جمعه خبر داد و گفت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 16:30 تا 2 بامداد از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه است.

 

سرهنگ رضا اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان البرز در تعطیلات پایانی هفته اظهار داشت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 9 آذرماه الی 24 روز شنبه 14 آذرماه در محور کرج- چالوس ممنوع است.


وی با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 روز جمعه 13 آذرماه تا 2 بامداد روز شنبه 14 آذرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد یک طرفه است.


رئیس پلیس‌راه استان البرز تصریح کرد: با اعلام ماموران پلیس راه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 تا 2 بامداد همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.


وی خاطرنشان کرد: تردد انواع تریلر و کامیون به استثنا حاملان سوختنی و فاسدشدنی از ساعت 15 الی 24 روز سه شنبه از ساعت 8 الی 23 روزهای چهارشنبه و جمعه مورخ 11 و 13 آذرماه در محور قزوین- رشت و بالعکس ممنوع می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :