موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/28248 :کد

0

زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک در کرج فراهم است

  دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۳
تعداد بازدید : ۳۶۳   
 تحلیل ایران -زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک در کرج فراهم است

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز گفت: با هماهنگی‌هایی که با مرکز «IT» استان انجام‌شده زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک در کلان‌شهر کرج فراهم است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز گفت: با هماهنگی‌هایی که با مرکز «IT» استان انجام‌شده زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک در کلان‌شهر کرج فراهم است.

 

به گزارش "تحلیل ایران" ، به‌نقل از روابط عمومی استانداری البرز، توکل لطفی با اشاره به رصد فعالیت‌های کاندیداهای احتمالی اظهار داشت: رفت‌وآمدها و برگزاری جلسات کاندیداهای احتمالی در استان البرز توسط فرمانداری‌ شهرستان‌ها رصد می‌شود.


لطفی به برگزاری نشست منطقه‌ای با محوریت برگزاری انتخابات، با حضور استان‌های تهران، البرز و قم در تهران اشاره کرد و افزود: این نشست در پایتخت برگزار می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: انتخابات در 9 کلان‌شهر کشور به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و یک‌سوم جمعیت کشور در این 9 کلان‌شهر زندگی می‌کنند.


مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز افزود: با هماهنگی‌هایی که با مرکز «IT» استان انجام‌شده است زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک در کلان‌شهر کرج فراهم است.


مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز زمان ثبت‌نام برای کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری را 26 آذرماه اعلام کرد و گفت: زمان ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی 28 آذرماه است.


به گفته لطفی ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان البرز در دو حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرج و ساوجبلاغ انجام می‌شود.


/خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :