موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/28303 :کد

0

اکثر آمریکایی‌ها خواستار کاهش تولید گازهای گلخانه ای شدند

  دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ — ۲۱:۴۳
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -اکثر آمریکایی‌ها خواستار کاهش تولید گازهای گلخانه ای شدند

حدود ۶۶ درصد مردم آمریکا بر این باورند که ایالات متحده باید به یک پیمان بین‌المللی بپیوندد که این کشور را به کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای به منظور مقابله با گرم شدن زمین ملزم کند.

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که حدود 66 درصد مردم آمریکا بر این باورند که ایالات متحده باید به یک پیمان بین‌المللی بپیوندد که این کشور را به کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای به منظور مقابله با گرم شدن زمین ملزم کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نظرسنجی مشترک سی بی اس نیوز- نیویورک تایمز حاکی است که حدود دو سوم آمریکایی ها اعلام کرده اند که واشنگتن باید یک پیمان بین المللی را برای مقابله با گرم شدن زمین امضا کند.

نتایج این نظرسنجی در شرایطی منتشر شده است که اجلاس سازمان ملل برای بررسی تغییرات آب و هوایی در شهر پاریس آغاز به کار کرده است.

حدود 66 درصد آمریکایی ها اعلام کرده اند که این کشور باید به یک پیمان بین المللی بپیوندد که آمریکا را ملزم کند تولید گازهای گلخانه ای را با هدف مقابله با گرم شدن زمین، کاهش دهد.

27 درصد آمریکایی ها نیز با پیوستن این کشور به یک پیمان بین المللی آب و هوایی مخالفت کرده اند. 53 درصد آمریکایی ها نیز اعلام کرده اند که گرم شدن زمین بیشتر به علت فعالیت های انسان بوده و تاکنون تاثیرات جدی بر محیط زیست داشته است.

رهبران بیش از 130 کشور جهان در بیست و یکمین کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل شرکت می کنند. این کنفرانس تا 11 دسامبر ادامه خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :