موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/28311 :کد

0

اسد:همراه باآوارگان سوری تعدادی ازتروریست‌هاوارداروپاشده‌اند

  دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۶
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -اسد:همراه باآوارگان سوری تعدادی ازتروریست‌هاوارداروپاشده‌اند

رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که در بین آوارگان سوری که وارد اروپا شده‌اند تعدادی از تروریست‌ها نیز بوده‌اند.

رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که در بین آوارگان سوری که وارد اروپا شده‌اند تعدادی از تروریست‌ها نیز بوده‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران بشار اسد در مصاحبه با تلویزیون چک که متن کامل آن هنوز منتشر نشده است تاکید کرد که در بین آوارگان سوری که وارد اروپا شده‌اند تعدادی از تروریست‌ها نیز بوده‌اند.

 

پیشتر بشار اسد در مصاحبه با شبکه فونیکس چین گفت: تمامی انواع حمایت هایی که از گروه تروریستی داعش بعمل می آید از طریق ترکیه و با همکاری سعودی ها و قطری ها صورت می گیرد که حیاط خلوت داعش هستند و تمامی نیرو و قدرت داعش از ترکیه و با حمایت شخص رجب طیب اردوغان و داود اوغلو نشأت می گیرد.

 

وی تصریح کرد که هیچ جدول زمانی برای نابودی تروریسم وجود ندارد زیرا این مسئله تنها به پیشروی زمینی بستگی ندارد بلکه به حمایت هایی که تروریست ها از دیگر کشورها دریافت می کنند، مربوط می‌شود در حالیکه مصلحت بسیاری از کشورهای غربی و منطقه‌ای نیز در دستیابی به راه حل سیاسی نیست و آنها تنها به حمایت از تروریست‌ها برای براندازی دولت سوریه ایمان دارند و لذا خواهان طولانی شدن عمر این بحران هستند و فاقد اراده مبارزه با تروریسم هستند.

 

رئیس جمهور سوریه همچنین تاکید کرد تا پیش از نابودی تروریسم نمی‌توان گام‌های ملموسی در سطح مسائل سیاسی برداشت، چرا که این تروریسم اکنون منبع اصلی نگرانی برای مردم سوریه است.

 

بشار اسد گفت که هدف اصلی سوریه به عنوان یک دولت و حکومت عمل کردن در راستای تامین منافع ملت است و در همین راستا به هر پیشنهاد خوب پاسخ خواهد داد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :