موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاع مقدس

a/28461 :کد

0

شهدای دانش‌آموز الگویی بزرگ برای نسل امروز محسوب می‌شوند

  ﺳﻪشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ — ۱۹:۲۲
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -شهدای دانش‌آموز الگویی بزرگ برای نسل امروز محسوب می‌شوند

فرمانده سپاه ناحیه کرج گفت: شهدای دانش‌آموز الگویی بزرگ برای نسل امروز محسوب می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه کرج گفت: شهدای دانش‌آموز الگویی بزرگ برای نسل امروز محسوب می‌شوند.

 

به گزارش "تحلیل ایران"  ، احمدرضا باهک ظهر امروز در مراسم یادواره 64 دانش‌آموز شهید ساوجبلاغی اظهار داشت: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.


وی ادامه داد: نسل جوان امروز الگوهایی بسیار بزرگ چون شهدا را دارند لذا با تأسی از شهدا می‌توانند در بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها درست عمل کرده و ادامه‌دهنده راه شهدا باشند.


فرمانده سپاه ناحیه کرج در ادامه سخنان خود با بیان اینکه رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند افزود: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم‌داشتی در جبهه‌ها حاضر می‌شدند و با شجاعت و دلیری در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.


باهک تأکید کرد: از خودگذشتگی، شجاعت، دلاورمردی و ولایت‌مداری از مهم‌ترین خصایص رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بود و همین خصوصیات سبب شد که ما در این عرصه نیز پیروز میدان باشیم.


وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس برای ما افتخارآفرینی‌ها و دستاوردهای بسیاری را به همراه داشت تأکید کرد: امروز نوبت ما و نوجوانان و جوانان است تا با حفظ آرمان‌های رزمندگان اسلام و شهدا یاد و خاطره آنان را برای همیشه زنده نگه داریم و ادامه‌دهنده راه آنان باشیم.


در این مراسم همچنین مادر شهید پناهی که در سن 12 سالگی به شهادت رسیده بود به سخنرانی پرداخت و از ویژگی‌های فرزندش گفت.


/خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :