موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و ترافیک

a/28470 :کد

0

جاده چالوس روز جمعه یک طرفه می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ — ۱۹:۴۴
تعداد بازدید : ۱۳۶   
 تحلیل ایران -جاده چالوس روز جمعه یک طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به تعطیلات پایان هفته، از یک طرفه شدن جاده چالوس در روز جمعه خبر داد.

رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به تعطیلات پایان هفته، از یک طرفه شدن جاده چالوس در روز جمعه خبر داد.

 

رضا اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی (ع)، بسیاری از مردم استان‌های تهران و البرز که اهل استان‌های دیگر هستند، برای برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) به زادگاه خود مسافرت می‌کنند.


وی افزود: از سوی دیگر سه روز پایانی هفته جاری تعطیل است و به همین دلیل انتظار داریم که حداقل یک میلیون خودرو طی این روزها در جاده‌های البرز تردد کنند.


این فرمانده ارشد انتظامی تصریح کرد: به همین دلیل انتظار داریم که در روز جمعه، حجم زیادی از خودروها برای بازگشت به استان‌های تهران و البرز از جاده چالوس تردد کنند که نیاز است طرح‌هایی برای کنترل ترافیک این محور پیش‌بینی کنیم.


اکبری گفت: بر این اساس پلیس راهنمایی و رانندگی دستورالعملی برای کنترل ترافیک جاده چالوس در روز جمعه پیش‌بینی کرده است.


وی اظهار داشت: در این راستا طی روز جمعه سیزدهم آذرماه و با هدف تخلیه ترافیک جاده چالوس، این محور از ساعت 16:30 دقیقه از مرزن‌آباد در استان مازندران به سمت شهرستان کرج یک طرفه می‌شود.


رئیس پلیس راه استان البرز بیان داشت: این محدودیت تا ساعت دو بامداد روز شنبه چهاردهم آذرماه ادامه خواهد داشت.


اکبری گفت: در نتیجه ماموران پلیس راه از حرکت خودروها از ساعت 13 روز جمعه به سمت مرزن‌آباد در جاده چالوس جلوگیری می‌کنند.


وی افزود: از سوی دیگر سازمان هواشناسی اعلام کرده است که طی روزهای آینده در ارتفاعات البرز بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود، به همین دلیل لازم است که مسافران پیش از تردد از سلامت فنی خودروی خود و همچنین همراه داشتن زنجیرچرخ مطمئن شوند.


رئیس پلیس راه استان البرز در پایان گفت: ماموران ما در این مدت حضوری ویژه در جاده‌های البرز دارند و در صورت مشاهده خودروهای فاقد زنجیرچرخ، از ادامه حرکت آنها جلوگیری می‌کنند.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :