موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/28877 :کد

0

آغاز مرحله اول تشدید عملیات نظامی علیه متجاوزان

  پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ — ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -آغاز مرحله اول تشدید عملیات نظامی علیه متجاوزان

سخنگوی ارتش یمن از آغاز مرحله اول تشدید عملیات نظامی علیه متجاوزان در راستای انتخاب گزینه های استراتژیک علیه آنها خبر داد.

سخنگوی ارتش یمن از آغاز مرحله اول تشدید عملیات نظامی علیه متجاوزان در راستای انتخاب گزینه های استراتژیک علیه آنها خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری یمنی سبأ، سرتیپ ستاد شرف غالب لقمان از پایان مرحله مقدماتی و آغاز مرحله اول تشدید عملیات نظامی علیه متجاوزان در راستای انتخاب گزینه های استراتژیک علیه آنها خبر داد.

 

وی افزود که نیروهای نظامی و دستگاههای امنیتی و کمیته های مردمی به تلاشهای مداوم خود برای مقابله با تجاوز از طریق همه راههای قانونی ادامه خواهند داد، زیرا دفاع از سرزمین و نوامیس حق مشروعی است که از طرف خداوند به انسان اعطا شده و قوانین بشری نیز آن را تایید کرده اند.

 

لقمان اظهار داشت که مقابله با اشکال مختلف تجاوز ظالمانه به یمن که وارد ماه نهم خود شده در راستای یک مبارزه عظیم ملی است که دلاورمردان ارتش، نیروهای امنیتی و کمیته های مردمی برای دفاع از کشور و حفظ امکانات آن به آن گام نهاده اند.

 

سخنگوی ارتش یمن افزود: افتخار ما دفاع از ملت و کرامت و تمامیت ارضی کشور و محافظت از مردم در برابر متجاوزان و مزدورانی است که دشمن با پول آنها را جذب کرده است.

 

لقمان روز گذشته با تأکید بر آمادگی نیروهای ارتش برای ورود به نجران در صورتی که تصمیم به آزادی آن گرفته شود، از عملیات گسترده در نجران و عسیر و جیزان با هدف توقف تجاوز به یمن و محاصره آن خبر داده بود.

 

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مقر فرماندهی مرزبانی عربستان در منطقه ظهران در استان عسیر را در هم کوبیدند.

 

توپخانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز گذشته پایگاههای نظامی عربستان در "قلل الشیبانی" و "ملطه" در استان نجران در جنوب عربستان را هدف قرار داد.

 

توپخانه ارتش یمن همچنین پایگاه نظامی المکیال عربستان در نجران را گلوله باران کرد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :