موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/29052 :کد

0

فوتسال ایران به فکر جام جهانی باشد

  جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -فوتسال ایران به فکر جام جهانی باشد

مدرس فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: تیم ملی فوتسال ایران مشکلی برای قهرمانی در جام ملت های آسیا نخواهد داشت و باید از هم اکنون به فکر جام جهانی کلمبیا باشد.

مدرس فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: تیم ملی فوتسال ایران مشکلی برای قهرمانی در جام ملت های آسیا نخواهد داشت و باید از هم اکنون به فکر جام جهانی کلمبیا باشد.

 
 ناصر صالح روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فوتسال ایران با بازیکنان شایسته ای که در اختیار دارد، مشکلی برای قهرمانی در جام ملت های آسیا ندارد. 

وی ادامه داد: نحوه استفاده از بازیکنان در ترکیب تیم و اجرای تاکتیک های روز فوتسال، دو موضوع مهم برای موفقیت در این رشته ورزشی است که امیدوارم کادر فنی تیم ملی بتواند تدابیر لازم را برای قهرمانی این تیم در جام ملت های آسیا اتخاذ کند.

صالح درباره وضعیت خود در تیم ملی فوتسال کره جنوبی اظهار داشت: تاکنون دو جلسه با کمیته فنی فدراسیون فوتبال این کشور داشته ام، آنان از عملکرد تیم کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا راضی بودند و خواستار ارائه برنامه سه ساله برای توسعه فوتسال این کشور بودند. 

وی ادامه داد : برنامه ای سه ساله برای تیم ملی، جوانان زیر 20 سال، رقابت های داخل سالن بازیهای آسیایی، استعدادیابی و دوره های دانش افزایی در شهرهای مختلف کره جنوبی را به کمیته فنی فدراسیون فوتبال این کشور ارایه کرده ام.

مدرس فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا تشکیل تیم های جوانان، امید و بانوان را از دیگر برنامه های خود برای فوتسال کره جنوبی اعلام کرد.

صالح خاطر نشان کرد : رییس کمیته فنی فدراسیون فوتبال کره جنوبی، پیشنهاد عقد قراردادی یکساله و تمدید آن در صورت موفقیت در طرح فوق را به من ارائه کرده است که در جلسه آتی این کمیته درباره عقد قرارداد و راهکارهای لازم برای اجرای برنامه های توسعه فوتسال کره جنوبی بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.

تیم ملی فوتسال کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا که اواخر آبان ماه امسال در اولان باتور مغولستان برگزار شد، با کسب دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست از راهیابی به مرحله پایانی این مسابقه ها باز ماند. 

رقابت های فوتسال جام ملت های آسیا از روز 21 بهمن ماه 94 به میزبانی تاشکند ازبکستان آغاز می شود و تیم ملی فوتسال ایران در گروه دوم با تیم های اردن، چین و عراق همگروه است. 
مسابقه های فوتسال جام جهانی 2016 کلمبیا شهریورماه سال آینده با حضور 24 تیم برتر جهان در چهار شهر این کشور برگزار خواهد شد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :