موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/29205 :کد

0

آمریکا باید کشورهای عرب را برای مبارزه با ایران هماهنگ کند

  شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ — ۰۶:۳۲
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -آمریکا باید کشورهای عرب را برای مبارزه با ایران هماهنگ کند

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بامداد شنبه در نشست مرکز سابان گفت که واشنگتن باید کشورهای عرب را برای مبارزه علیه ایران هماهنگ کند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بامداد شنبه در نشست مرکز سابان گفت که واشنگتن باید کشورهای عرب را برای مبارزه علیه ایران هماهنگ کند.


 

به گزارش تحلیل ایران، موشه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، بامداد شنبه در نشست مرکز سابان وابسته به اندیشکده بروکینگز، بار دیگر ادعاهای بی‌پایه علیه ایران را تکرار کرد و از دولت آمریکا خواست کشورهای عرب را برای مبارزه با ایران سازمان‌دهی کند. 

 

این وزیر رژیم صهیونیستی، رژیمی که تنها دارنده سلاح‌های هسته‌ای در خاورمیانه است، با تکرار اظهارات سال گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی توافق هسته‌ای بین ایران و گروه 1+5 را اشتباه تاریخی خواند. 

 

یعلون گفت که ایران هنوز به دنبال تبدیل شدن به یک قدرت نظامی هسته‌ای است و از برنامه‌هایش دست نکشیده است. 

 

وی با متهم کردن ایران به قاچاق سلاح به یمن از طریق عمان گفت لازم است دولت آمریکا کشورهای عرب منطقه را برای مبارزه با ایران سازمان‌دهی کند. 

 

یعلون در بخش دیگری از اظهاراتش به موضوع سوریه پرداخت و مدعی شد که این کشور برای مدت زمان طولانی درگیر بی‌ثباتی خواهد بود.

 

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره دعوت از ایران به مذاکرات بین‌المللی حل بحران سوریه گفت که این فرایند دیپلماتیک می‌تواند به ایران در سوریه «هژمونی» بدهد.

 

منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :