موضوعات ‌مرتبط: فناوری علوم و فناوری

a/29550 :کد

0

فروش ۱۰ میلیارد تومانی محصولات دانش بنیان در نمایشگاه پژوهش

  یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ — ۱۷:۴۳
تعداد بازدید : ۳۵۱   
 تحلیل ایران -فروش ۱۰ میلیارد تومانی محصولات دانش بنیان در نمایشگاه پژوهش

رئیس پارک علم و فناوری البرز از فروش ۱۰ میلیارد تومانی محصولات فناورانه در نمایشگاه پژوهش و فناوری البرز خبرداد.

رئیس پارک علم و فناوری البرز از فروش 10 میلیارد تومانی محصولات فناورانه در نمایشگاه پژوهش و فناوری البرز خبرداد.

 

عطاالله ربانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری البرز اشاره کرد و گفت: برای برگزاری این نمایشگاه امسال هفت کمیته تشکیل شد که کمیته فن بازار یکی از این کمیته‌ها بود.


وی افزود: مسئولیت این کمیته به پارک علم و فناوری البرز سپرده شد و پارک وظیفه اطلاع رسانی به  دستگاهها، دانشگاهها ، پژوهشگاهها و مراکز علمی و تحقیقاتی را برعهده گرفت تا توانمندیهای فناورانه استان در قالب یک نمایشگاه به عموم ارائه شود.


این مسئول خاطرنشان کرد: حضور 150 غرفه در این نمایشگاه نشان بارزی از ظرفیت‌های فناورانه البرز است.


ربانی در ادامه از حضور پارک علم و فناوری در این نمایشگاه سخن به میان آورد و گفت: پارک علم و فناوری البرز در قالب یک غرفه در این نمایشگاه حضور دارد.


رییس پارک علم و فناوری البرز ابراز داشت: 30 شرکت فناور عضو پارک دستاوردهای خود را در این غرفه به نمایش گذاشته اند که از این تعداد 20 محصول برای اولین بار وارد بازار شده و در این نمایشگاه رونمایی می شوند.


وی همچنین به بخش فن بازار این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: دراین بخش اتاق معاملات تدارک دیده شده و شرکت ها محصولات خود را به دستگاه های اجرایی معرفی می کنند و دستگاه ها در صورت نیاز محصولات را خریداری می کنند.


این مسئول تصریح کرد: بخشی از معاملات فروش بین شرکت ها و دستگاه های اجرایی در این هفته انجام می شود و طبق برآوردهای انجام شده تا پایان نمایشگاه مبلغ 10 میلیارد تومان فروش محصولات خواهیم داشت.


ربانی در پایان انعقاد تفاهم‌نامه بین دستگاه‌های اجرایی و پژوهشکده‌های استان را از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه دانست و گفت: در طول این نمایشگاه تعدادی تفاهم نامه بین مراکز پژوهشی و دستگاه های اجرایی استان امضا می‌شود که یقینا این تفاهم نامه ها توسعه تحقیق و پژوهش را به دنبال دارد.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :