موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بوکس

a/29696 :کد

0

شانس زیادی برای المپیکی شدن از طریق مسابقات حرفه‌ای داریم

  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -شانس زیادی برای المپیکی شدن از طریق مسابقات حرفه‌ای داریم

سرمربی مشتزنان ایران در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای می‌گوید بوکسورهای ایران شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک از طریق رقابت‌های بوکس حرفه‌ای دارند.

سرمربی مشتزنان ایران در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای می‌گوید بوکسورهای ایران شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک از طریق رقابت‌های بوکس حرفه‌ای دارند.

 

اکبر احدی در گفت‌وگو با ایسنا به برپایی اردوی ملی‌پوشان بوکس حرفه‌ای ایران در ایتالیا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اردویی که در ایتالیا برگزار شد کمک بسیاری به آمادگی هر چه بیشتر مشتزنان ایران کرد. البته ای کاش پس از بازگشت به ایران نیز می‌توانستیم به صورت فشرده تمرینات خود را دنبال کنیم تا به حداکثر آمادگی برسیم.

 

او ادامه داد: ملی‌پوشان بوکس حرفه‌ای ایران متشکل از احسان روزبهانی، امین قاسمی‌پور، سجاد محمدپور و جاسم دلاوری در شرایط خوبی به سر می‌برند و تا اسفندماه مرحله نخست رقابت‌های خود در بوکس حرفه‌ای را به اتمام می‌رسانند. امیدوارم تمامی مشتزنان ایران بتوانند بهترین نتیجه را به دست بیاورند.

 

سرمربی مشتزنان ایران در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای با اشاره به احتمال زیاد کسب سهمیه المپیک توسط بوکسورهای ایران، گفت: در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای دو مشتزنی که به فینال راه پیدا می‌کنند سهمیه المپیک 2016 را کسب می‌کنند به همین خاطر بوکسورهای ایران در صورت توجه و حمایت شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک دارند. با توجه به اینکه در هر وزن هشت بوکسور حاضرند، اگر قرعه خوبی به بوکسورهای ایران بخورد احتمال کسب سهمیه توسط آنها بسیار زیاد است.

 

احدی اضافه کرد: در اردوی ایتالیا قرار شد با تیم‌های هند، الجزایر، لهستان و البته کشور میزبان مجددا یک اردوی مشترک را برگزار کنیم که قطعا می‌تواند بیشتر به ما کمک کند.

 

او با بیان اینکه فدراسیون بوکس حمایت خوبی از شاگردانش دارد، گفت: خوشبختانه فدراسیون بوکس و ریاست آن حمایت خوبی از تیم بوکس حرفه‌ای ایران انجام می‌دهد. امیدوارم این حمایت‌ها همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم بهترین نتایج را بدست آوریم.

 

سرمربی مشتزنان ایران در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای در پایان خاطرنشان کرد: تیم بوکس حرفه‌ای ایران ظرفیت بسیار بالایی برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر دارد. امیدوارم حمایت‌ها از این تیم ادامه داشته باشد تا بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

                               

بوکس     المپیک     مسابقات     ایران        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :