موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/29757 :کد

0

نیرو‌های انقلابی در انتخابات مجلس متحد شوند

  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -نیرو‌های انقلابی در انتخابات مجلس متحد شوند

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه نیروهای انقلابی باید در انتخابات مجلس شورای اسلامی با هم متحد شوند گفت: در صورتی که این افراد متحد نباشند طرف مقابل قدرتمند می‌شود.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه نیروهای انقلابی باید در انتخابات مجلس شورای اسلامی با هم متحد شوند گفت: در صورتی که این افراد متحد نباشند طرف مقابل قدرتمند می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی از جهاتی دارای ویژگی خاص است.

 

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه از ویژگی‌های این حزب تاسیس آن توسط امام خمینی (ره) در دوران خفقان است، افزود: سابقه تشکیل این حزب بسیار مهم است زیرا در زمان غربت اسلام تشکیل شده و این موضوعِ تاثیرگذاری است.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه مجاهدان بسیاری در حزب موتلفه تربیت شدند و فعالیت‌های بسیاری داشته و باشجاعت، شهامت و درک صحیح از اسلام حرکت کرده‌اند، گفت: هم سابقه و هم کیفیت شهادت و جهاد در این حزب دارای اهمیت است.

 

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه انتخابات امسال دارای حساسیت بسیاری است، عنوان کرد: وضع جهان امروز بسیار متفاوت است زیرا فاجعه‌های بسیاری برای دنیای اسلام بوجود آمده است.

وی با بیان اینکه امروز لشکرکشی دشمنان به عراق انجام شده است عنوان کرد: این دشمنان به دنبال اهداف خود در این کشور هستند که باید در این موضوع هوشیار بود.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید کرده‌اند طوری صحبت نکنید که وانمود شود در ایران اختلافی وجود دارد، عنوان کرد: این موضوع مهمی است، دشمنان به دنبال اختلاف در کشور هستند اما باید در سال همدلی و همزبانی با هم متحد باشیم.

 

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه نیروهای انقلابی امروز باید وحدت و اتحاد لازم را داشته باشند عنوان کرد: آنچه در این جریان کارایی دارد وحدت است، اگر بتوانید اصولگرایان و طرفداران آن‌ها را متحد کنید به نتیجه می‌رسید.

 

وی با اشاره به اینکه نیروهای انقلابی باید برای اتحاد با هم سرمایه‌گذاری بیشتری داشته باشند و بعد از آن به میدان بیایند خاطرنشان کرد: با وحدت و اتحاد نیروهای انقلابی این مشکلات حل می‌شود اما به شرطی که بتوانید آن را عملی کنید.

 

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه نیروهای انقلابی در کشور کم نیستند و اگر وحدت داشته باشند موفق می‌شوند تاکید کرد: در صورتی که این افراد متحد نباشند طرف مقابل قدرتمند می‌شود.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :