موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/29840 :کد

0

برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی‌کهن و تقوی

  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ — ۲۱:۰۲
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -برگزاری تمرین تیم امید با نظارت مایلی‌کهن و تقوی

تمرین نوبت عصر تیم فوتبال امید در آنتالیای ترکیه برگزار شد.

تمرین نوبت عصر تیم فوتبال امید در آنتالیای ترکیه برگزار شد.

به گزارش تحلیل ایران، تیم فوتبال امید ایران که در آنتالیای ترکیه حضور دارد، تمرین نوبت عصر خود را ساعت 16:30 در کمپ amirhan برگزار کرد.


* بازیکنان ابتدا زیر نظر کن استید به گرم کردن پرداختند. این بخش از تمرین شامل حرکت با توپ، کارهای کششی و‌استارت‌های کوتاه و بلند بود. دروازه‌بان‌های تیم امید نیز زیر نظر سعید عزیزیان به گرم کردن و انجام تمرینات اختصاصی پرداختند.


* در بخش اول تمرین، بازیکنان در محوطه مشخص شده در میانه میدان و در قالب گروه سبز و سورمه‌ای به حفظ توپ و بازی یک ضرب دو ضرب پرداختند که زیر نظر محمد خاکپور و هادی طباطبایی برگزار شد.


* تمرین اصلی امروز به بازی درون تیمی اختصاص داشت که بین دو تیم سورمه‌ای و زرد و در دو زمان بیست دقیقه‌ای برگزار شد و در نهایت با تساوی دو بر دو خاتمه یافت. ارسلان مطهری و مهدی ترابی برای تیم زرد گلزنی کردند و مهرداد محمدی هردوگل تیم سورمه‌ای را به ثمر رساند. در این دیدار برنامه‌های تاکتیکی که در تمرینات مرور شده بود، در دستور کار بازیکنان قرار داشت و خاکپور و طباطبایی نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می‌کردند. عملکرد فنی ملی پوشان امید و انگیزه بازیکنان در این دیدار چشمگیر بود و باعث این شد که بازی درون تیمی از کیفیت بالایی برخوردار باشد.


* محمد مایلی‌کهن مدیر فنی و مجتبی تقوی مشاور فنی تیم امید، نظارت دقیق و جدی بر این دیدار داشتند.


* بازیکنان بعد از سرد کردن زیر نظر کن استید راهی هتل شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :