موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/29852 :کد

0

بمبی در هواپیمای مسافربری تهدید شده آلمان در مسیر مصرکشف نشد

  دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ — ۲۲:۲۷
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -بمبی در هواپیمای مسافربری تهدید شده آلمان در مسیر مصرکشف نشد

سخنگوی پلیس مجارستان روز دوشنبه اعلام کرد که در هواپیمای مسافربری آلمان که پس از تهدید به بمب گذاری در بوداپست فرود اضطراری داشت، بمبی کشف نشد

سخنگوی پلیس مجارستان روز دوشنبه اعلام کرد که در هواپیمای مسافربری آلمان که پس از تهدید به بمب گذاری در بوداپست فرود اضطراری داشت، بمبی کشف نشد

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری رویترز از بوداپست، این هواپیما ساعاتی پیش در حالی که از آلمان عازم مصر بود، به دلیل تهدید به بمب گذاری تغییر مسیر داد و در فرودگاه بوداپست مجارستان به زمین نشست.

 

این جت مسافربری که متعلق به شرکت هواپیمایی «کندر» آلمان است، پس از تهدید به بمب گذاری از حریم هوایی صربستان بازگشت و راهی مجارستان شد.

 

«ویکتوریا سیزر کواکس» سخنگوی پلیس مجارستان در این باره گفت: پلیس پس از بازرسی از هواپیما، بمب یا وسایل انفجاری را در آن کشف نکرد.

 

این در حالی است که شرکت هواپیمایی کندر اعلام کرد که از طریق تماس تلفنی یک فرد ناشناس، تهدید به بمب گذاری شده است.

 

حادثه امروز (دوشنبه) یک ماه پس از سرنگونی هواپیمای ایرباس ای 321 روسیه بر فراز صحرای سینای مصر روی داد. وابستگان مصری داعش مسوولیت سرنگونی هواپیمای روسی را برعهده گرفتند.

 

کرملین نیز در نهایت به این نتیجه رسید که انفجار بمب عامل انهدام هواپیمای روسی بوده است. بر اثر سقوط این هواپیما، 224 تن از سرنشینان آن کشته شدند.

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :