موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/30025 :کد

0

امدادرسانی به بیش از ۷۱ هزار تن از هموطنان در برف و کولاک

  ﺳﻪشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ — ۱۴:۰۵
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -امدادرسانی به بیش از ۷۱ هزار تن از هموطنان در برف و کولاک

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام گزارش عملیات برف و کولاک از ۱۴ آذر تا ساعت ۸ صبح امروز، ۱۷ آذر، گفت: شمار استان‌های درگیر برف و کولاک به ۲۱ استان رسیده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام گزارش عملیات برف و کولاک از 14 آذر تا ساعت 8 صبح امروز، 17 آذر، گفت: شمار استان‌های درگیر برف و کولاک به 21 استان رسیده و خدمات امدادی لازم به 71 هزار و 390 تن ارائه شد.

به گزارش خبرنگارحوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اداره‌کل روابط‌ عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر، دکتر ناصر چرخ‌ساز با اشاره به این که در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اصفهان، اردبیل، البرز، ایلام، تهران، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی و همدان در دو روز گذشته شاهد بارش برف و وقوع کولاک بوده‌ایم، اظهار کرد: بر این اساس نیروهای هلال‌احمر در این استان‌ها در آماده‌باش کامل بوده و در 103 محور مواصلاتی به هموطنان خدمات امدادی ارائه کردند. 

وی با اشاره به ارائه خدمات امدادی به 71 هزار و 390 تن از متاثران از برف و کولاک، گفت: به علاوه خدمات لازم به 170 مصدوم ارائه و 37 تن از مصدومان که 17 تن آنها زن باردار و 20 تن بیمار و مصدوم بودند، به مراکز درمانی منتقل شدند. 

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام ارائه خدمات سرپایی به 133 تن در برف و کولاک دو روز گذشته، تصریح کرد: به علاوه 52 هزار و 23 تن از خدمات اسکان اضطراری استفاده کرده و عملیات رهاسازی برای 2 ‌هزار و 610 دستگاه خودرو از برف انجام شد.
 
وی با اشاره به بکارگیری 455 تیم عملیاتی شامل یک‌هزار و 670 امدادگر و نجاتگر برای ارائه خدمت به مردم، افزود: به علاوه 32 هزار تخته پتو، 6 هزار بسته غذایی، 4 هزار و 200 بطری آب معدنی، 5 هزار و 500 هزار قوطی انواع کنسرو، 21 هزار قرص نان، یک‌هزار کیلوگرم خرما، 7 هزار و 600 بسته بیسکویت میان متاثران از برف و کولاک توزیع شده است.

                               

امداد     هلال احمر     برف     بیمار     مردم    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :