موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/30128 :کد

0

دستمان را در تورنمنت چین رونمی‌کنیم/کفاشیان گفت خیالتان راحت

  چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ — ۰۱:۳۰
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -دستمان را در تورنمنت چین رونمی‌کنیم/کفاشیان گفت خیالتان راحت

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: در تورنمنت چین دستمان را رو نمی‌کنیم تا در جام ملتهای آسیا به مشکل بخوریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: در تورنمنت چین دستمان را رو نمی‌کنیم تا در جام ملتهای آسیا به مشکل بخوریم.

به گزارش تحلیل ایران، سیدمحمد ناظم الشریعه درباره جلسه‌اش با علی کفاشیان و سیدرضا افتخاری رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته فوتسال، اظهار کرد: به همراه سایر اعضای کادر فنی با آقای افتخاری جلسه‌ای برگزار کردیم تا برنامه‌های تیم ملی برای تورنمنت چین و جام ملتهای آسیا هماهنگ شود. به خاطر حضور تیم ملی در تورنمنت چین، برنامه لیگ یک تغییر جزیی دارد و دو روز دیرتر از موعد مشخص شده، به اتمام خواهد رسید.


وی افزود: هرچند دو روز از اردوی نهایی ما برای جام ملتهای آسیا کم می‌شود ولی حضور در چین ارزشش را داشت. من حتی با علی کفاشیان هم صحبتی داشتم و او قول همه نوع حمایتی داد و تاکید کرد که خیالتان راحت؛ ما تا آخر پشت تیم ملی فوتسال هستیم.


سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه درباره آخرین وضعیت برگزاری اردوی تاجیکستان قبل از جام ملتهای آسیا، گفت: تا الان که صحبت‌های ایران با تاجیکستان شفاهی بوده است. قرار شد تاجیکها درخواست کتبی خود را به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کنند تا در صورت فراهم بودن شرایط، به این کشور برویم.


ناظم الشریعه در پایان تاکید کرد: تیم ملی از نظر پشتیبانی و برنامه ریزی مشکلی ندارد. تنها نیاز ما تا شروع جام ملتهای آسیا، آرامش و حمایت است. ما به بازیکنان اعتماد داریم و سعی می‌کنیم با آرامش به جام ملتها برویم.

 

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :