موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/30157 :کد

0

آمریکا سخاوتمندانه از شهرک سازی اسرائیل حمایت مالی می‌کند

  چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ — ۰۶:۳۲
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -آمریکا سخاوتمندانه از شهرک سازی اسرائیل حمایت مالی می‌کند

روزنامه صهیونیستی هاآرتص از کمک‌های مالی هنگفت آمریکا از پروژه‌های شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری پرده برداشت.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص از کمک‌های مالی هنگفت آمریکا از پروژه‌های شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری پرده برداشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، هاآرتص با اشاره به کمک‌های مالی هنگفت آمریکا به پروژه‌های شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری نوشت که این کمک‌ها از طریق سازمان‌های خیریه آمریکا صورت می گیرد و طی 5 سال اخیر این سازمان‌ها حدود یک میلیارد شکل (258 میلیون دلار) کمک مالی به این پروژه‌ها ارائه کرده اند.

به نوشته هاآرتص، تعداد این سازمان‌ها حدود 50 سازمان است که به دلیل خیریه بودن هیچ گونه مالیاتی پرداخت نمی‌کنند و کمک‌های مالی آن نیز معاف از مالیات است.

 

این روزنامه افزود که آمریکا طی 48سال گذشته به طور غیرمستقیم از پروژه شهرک سازی رژیم صهیونیستی حمایت مالی به عمل آورده است در حالی که دولت آمریکا همواره بر مخالفت بر شهرک سازی تأکید کرده است.

هاآرتص همچنین نوشت که این کمک‌های مالی هنگفت آمریکا در توسعه شهرک‌ها سهیم بوده و از این کمک‌ها برای خرید ساختمان‌هایی در کرانه باختری و شرق قدس استفاده می‌شود.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :