موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/30200 :کد

0

بی حرمتی به یک مسجد در آمریکا درپی اظهارات ترامپ

  چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ — ۰۹:۱۳
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -بی حرمتی به یک مسجد در آمریکا درپی اظهارات ترامپ

یک مسجد در فیلادلفیای آمریکا پس از اظهارات نسنجیده و سخیف نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درباره جامعه مسلمانان، شاهد اقدامی توهین آمیز بود.

یک مسجد در فیلادلفیای آمریکا پس از اظهارات نسنجیده و سخیف نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درباره جامعه مسلمانان، شاهد اقدامی توهین آمیز بود.
 
به گزارش تحلیل ایران به نقل از ای پی تی ان، خادم مسجد جامعه اسلامی الاقصی واقع در شهر فیلادلفیا دیروز سه شنبه گفت: سر بریده یک خوک را مقابل در این ساختمان پیدا کرده و پلیس را در جریان آن قرار داده است.

خادم این مسجد به پلیس گفت: صبح روز گذشته هنگام ورود به مسجد، سر بریده خوک را نزدیک ورودی دیده است. وی این اقدام را مشمئز کننده و تنفر آمیز خواند و افزود: هدف مرتکبین این اقدام حمله به مسلمانان بوده است.

خادم مسجد این حمله را به اظهارات تحریک آمیز برخی از رقبای نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا بی ارتباط ندانست و گفت: برخی از این افراد مطالب ظالمانه ای به زبان می آورند که پیامدهای ناگواری به همراه دارد.

وی ادامه داد: به اعتقاد او به مسلمانان توهین شده است و آنها حق دارند که از این کار عصبانی باشند. حتی بعد از حملات یازده سپتامبر 2001 میلادی نیز ما شاهد چنین اقدامی نبودیم.
پلیس در حال تحقیق است تا دریابد که آیا کسی این سر بریده را از ماشین به بیرون پرتاب کرده است.

بنابر اعلام پلیس، در تصاویر دوربین های حفاظتی مسجد یک خودروی وانت قرمز دیده شده است که شب قبل مقابل ورودی مسجد سرعت خود را کاهش می دهد و سپس از شیشه سمت مخالف راننده شیئی به بیرون پرتاب و خودرو سپس از محل دور می شود.

بر اساس تعالیم اسلامی، خوردن گوش خوک حرام است و برخی از خوک برای توهین به مسلمانان استفاده می کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :