موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/30237 :کد

0

جمهوری اسلامی به عنوان یک ابرقدرت در جهان معرفی شده است

  چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۱۴۷   
 تحلیل ایران -جمهوری اسلامی به عنوان یک ابرقدرت در جهان معرفی شده است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی حرف خود را در مجامع بین‌المللی می‌زند و به عنوان یک ابرقدرت نه تنها در منطقه، که در جهان معرفی شده است.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی حرف خود را در مجامع بین‌المللی می‌زند و به عنوان یک ابرقدرت نه تنها در منطقه، که در جهان معرفی شده است. 

 

به گزارش تحلیل ایران، امیر احمدرضا پوردستان در مراسم تشییع ۶ تن از شهدای دوران دفاع مقدس که صبح امروز در ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد، اظهار داشت: شهدا در مسیر عقیده و ایمان برای حفظ اعتقاد و باورها حرکت کرده‌اند و این همان مسیری است که وجود نازنین ابی‌‌عبدالله ترسیم کرده بودند.

وی افزود: بزرگی دشمن نباید در ایمان و اراده تو تزلزل ایجاد کند. باید در میدان بایستید و حرف حق خود را بزنید و امام زمان خود را یاری کنید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه این همان کاری است که شهدای عزیز ما انجام دادند، ادامه داد: زمانی که رژیم بعثی عراق با ۱۲ لشگر زرهی و ۴۵ تیپ مستقل مرزهای ما را مورد تهدید و تجاوز قرار داد، ما در شرایط خوبی نبودیم و کشور ما تحریم بود، اما از رژیم بعثی عراق، کشورهای مرتجع و غربی پشتیبانی می‌کردند. بیش از ۳۰ کشور از این رژیم حمایت و پشتیبانی می‌کردند.

امیر پوردستان با تاکید بر اینکه وقتی فرزند برومند ابی‌عبدالله از حسینیه جماران ندای تاریخی امام حسین (ع) را تکرار کردند، تمام مردم ایران از زن و مرد تا پیر و جوان لبیک گفتند، اظهار داشت: جلوتر از همه، شهدای عزیز بودند که خود را پروانه‌وار به آتش زدند تا اسلام و قرآن بماند. به برکت این خون‌های پاک، امروز نظام جمهوری اسلامی ایران حرف خود را در مجامع بین‌المللی می‌زند و به عنوان یک ابرقدرت نه تنها در منطقه، بلکه در جهان معرفی شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز در کنار پیکر مطهر شهدا پیمان می‌بندیم که پرچمی که شهدای عزیز با اقتدار در اهتزاز نگه داشته‌اند، همچنان برافراشته نگاه داریم، افزود: تا آخرین قطره خون خود از این نظام مقدس و ولایت دفاع می‌کنیم و لحظه‌ای تردید و دودلی به خود راه نخواهیم داد.
منبع: مهر

 

                               

ایران     شهید     ولایت     اسلام     نظام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :