موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و شهر سازی

a/30331 :کد

0

بهبود نمای بناهای شهری، نیازمند نظارت و فرهنگ‌سازی است

  چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ — ۱۶:۵۸
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -بهبود نمای بناهای شهری، نیازمند نظارت و فرهنگ‌سازی است

ارزیابی وضعیت نمای پروژه های عمرانی، به مجموعه اقدامات نظارتی اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها افزوده خواهد شد.

ارزیابی وضعیت نمای پروژه های عمرانی، به مجموعه اقدامات نظارتی اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها افزوده خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران، مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها که در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی منطقه ۱۴ سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق افزود: بهبود نمای بناهای شهری و توجه بیشتر به ارزش های معماری ایرانی- اسلامی، نیازمند فرهنگ سازی و البته نظارت عالیه بر طراحی و اجرای نمای پروژه های عمرانی است که این امر از سال آتی به مجموعه اقدامات نظارتی اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها افزوده می شود.

 

محمد شیری با بیان آنکه توجه به جزئیات فنی به منظور افزایش کیفیت و اثرگذاری طرح ها باید به رهنمون و برآیند اصلی نظارت عالیه بر پروژه های عمرانی تبدیل شود، گفت: در مجموعه اقدامات عمرانی، دقت در اجرای ریزه کاری ها و جزئیات فنی نباید فدای سرعت اجرای پروژه شود.

 

مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها در ادامه این نشست که دکتر فرهود حمیدی فراهانی شهردار منطقه ۱۴ نیز در آن حضور داشت، بااشاره به توسعه قابل ملاحظه شبکه فاضلاب در محدوده منطقه ۱۴، بر لزوم پشتیبانی مدیریت شهری به منظور تکمیل هرچه سریعتر این زیرساخت حیاتی تاکید کرد و گفت: منطقه ۱۴ می تواند به نخستین منطقه ای که عملیات احداث کل شبکه فاضلاب شهری در آن به اتمام رسیده است، تبدیل شود.

 

گفتنی است مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران، در هشتمین بازدید میدانی خود از پروژه های عمرانی مناطق ۲۲گانه، این هفته به منطقه ۱۴ رفت تا به اتفاق تیمی از مدیران و کارشناسان واحدهای نظارت میدانی و اسنادی، روند پیشرفت پروژه های عمرانی این منطقه را مورد ارزیابی قرار دهد. در این بازدید به کارگاه پروژه های احداث سرای محله مرادیان، سرای محله تاکسیرانی، سرای محله دژکام و پمپ بنزین اصفهانک سرکشی شد و کارشناسان نظارت عالیه اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها در قالب ۲ تیم مجزا، وضعیت میدانی و اسنادی این طرح ها را مورد بررسی قرار دادند.

 منبع : مهر

                               

نماد     سازمان     شهری     ایران     اسلامی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :