موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/30333 :کد

0

شهرک سازی نشانه نژادپرستی رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است

  چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۶
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -شهرک سازی نشانه نژادپرستی رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است

وزیر مقاومت علیه دیوار حائل و شهرک سازی ها، شهرک سازی های رژیم صهیونیستی وساخت دیوار حائل را نشانه نخوت و نژادپرستی این رژیم نسبت به فلسطینیان دانست.

وزیر مقاومت علیه دیوار حائل و شهرک سازی ها، شهرک سازی های رژیم صهیونیستی وساخت دیوار حائل را نشانه نخوت و نژادپرستی این رژیم نسبت به فلسطینیان دانست.

 

«ولید عساف» در گفت و گو با الشرق الاوسط افزود: این رژیم قصد دارد پس از آواره کردن فلسطینیان و وادار کردن آنها به کوچ اجباری از سرزمین هایشان و اعلام آغاز شهرک سازی و عملیات اجرایی آن درشهرهای مختلف کرانه غربی، فلسطینیان را در برابر کار انجام شده قراردهد اما مقاومت ملت فلسطین این رژیم را دربرابر یک مشکل جدی قرارداده است.

 

وی توضیح داد: شهرک سازی صهیونیست ها مانند سرطان به جان فلسطینیان و سرزمین های آنها افتاده ولی ملت ما به خوبی می داند که باید با مقاومت و دادن هزینه گزاف از هر وجب از خاکش دفاع کند.

 

وزیر مقاومت دربرابر دیوارحائل و شهرک سازی هاتشکیلات خودگردان تاکید کرد: موجی از انتفاضه مردمی علیه رژیم اشغالگر قدس در شهرهای مختلف کرانه غربی به راه افتاده و درعین حال جریان مقاومت دیگری هم درقالب تمسک به سرزمین تا روز قیامت شکل گرفته و آحاد ملت فلسطین در مراکز تجمع و شهرهای خود دربرابر تلاش های صهیونیست ها برای بیرون راندنشان مقاومت می کنند.

 

عساف تاکید کرد: رژیم صهیونیستی به شیوه های مختلف سعی در کوچ دادن اجباری فلسطینیان و شهرک سازی در سرزمینهایشان به ناحق دارد که این رویکرد کاملا منافی قوانین حقوق بشری مورد قبول جامعه بین الملل است.

 

این مقام فلطسینی ادامه داد: به رغم اینکه ما ملتی تحت اشغال هستیم تشکیلات خودگردان تمام تلاش خود را برای حمایت از شهروندان فلسطینی و جلوگیری از اخراج ظالمانه آنها از زمین هایشان به منظور توسعه شهرک سازی می کند.

 

عساف همچنین گفت: رژیم صهیونیستی تاکنون حداقل 130 مرکز اسکان گروهی فلسطینیان را در اطراف شهرهایی مانند طوباس، رام الله تخریب کرده ولی تشکیلات خودگردان انها را دوباره بازسازی کرده است.

 

وی از جامعه بین الملل خواست برای متوقف کردن جنایات رژیم صهیونیستی در حق فلسیطینیان به این رژیم فشار وارد آورند.

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :