موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/30412 :کد

0

«ترامپ» و «نتانیاهو» دیدار می کنند

  چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ — ۲۱:۰۸
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -«ترامپ» و «نتانیاهو» دیدار می کنند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی و «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا، دو چهره افراطی و تندرو با همدیگر دیدار خواهند کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی و «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا، دو چهره افراطی و تندرو با همدیگر دیدار خواهند کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم پست، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ۲۸ دسامبر سال جاری (۷ دی ماه) با «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوریخواه انتخابات سال آینده آمریکا در سرزمین های اشغالی دیدار خواهد کرد.

 

بنا بر اعلام این رسانه وابسته به رژیم اشغالگر قدس، این دیدار ۲ هفته پیش و قبل از اظهارات جنجالی اخیر ترامپ برنامه ریزی شده بود.

 

ترامپ دیروز و در اظهار نظری توهین آمیزگفته بود مسلمانان حق ندارند وارد کشور آمریکا شوند.

 

او به شبکه آمریکایی ای.بی.سی گفت ممنوع کردن ورود مسلمانان به آمریکا موجه است؛ چرا که آمریکا با افراط گرایان مسلمان که از جمله تیراندازی در ایالت کالیفرنیا را مرتکب شدند، در جنگ است.

 

«پل رایان» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در نشست اخیر این کنگره سخنان دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری را محکوم کرد.

 

این در حالی است که بسیاری از گروههای حقوق بشر ترامپ را با «هیتلر» مقایسه کرده و در شعارهای خود این میلیاردر نیویورکی را دارای افکار افراطی خوانده اند.

منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :