موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/30475 :کد

0

پلاتینی در دادگاه حقایق را بیان می کند

  پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ — ۰۶:۴۸
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -پلاتینی در دادگاه حقایق را بیان می کند

میشل پلاتینی نایب رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال -فیفا، پیش از حضور در جلسه فرجام خواهی دیوان داوری ورزش برای متوقف کردن حکم تعلیق ۹۰ روزه خود قول داد در این دادگاه چیزی جز حقیقت نگوید.

میشل پلاتینی نایب رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال -فیفا، پیش از حضور در جلسه فرجام خواهی دیوان داوری ورزش برای متوقف کردن حکم تعلیق 90 روزه خود قول داد در این دادگاه چیزی جز حقیقت نگوید.
 
به گزارش تحلیل ایران، فرجام خواهی پلاتینی در چارچوب تلاش های وی برای بازگرداندن نام خود به فهرست نامزدهای ریاست فیفا در انتخابات 26 فوریه انجام می شود. 

پلاتینی 60 ساله به همراه وکلایش در جلسه دیوان داوری ورزش در لوزان سوییس حاضر شد تا حکم تعلیق سه ماهه ای که کمیته اخلاق فیفا علیه وی اعمال کرده است برطرف شود. 

وی پیش از ورود به جلسه به خبرنگاران گفت: «چیزی به جز آنکه قبلا به شما گفتم نخواهم گفت و آن همه حقایق و نه چیزی جز آن خواهد بود».
 
در این جلسه تیبو دی آلس و توماس کلی وکلای پاریسی پلاتینی وی را همراهی می کردند و آنتونیو ریگوتسی به عنوان وکیل فیفا حاضر شده بود.  
دیوان داوری ورزش که بالاترین دادگاه فرجام خواهی ورزش جهان است اعلام کرده است حداکثر تا روز جمعه حکم خود را در مورد این پرونده اعلام خواهد کرد.  

بر اساس اعلام وکلای پلاتینی، کمیته اخلاق فیفا خواهان محرومیت مادام العمر پلاتینی است اما اسطوره فوتبال فرانسه به دیوان داوری مراجعه کرده تا این تعلیق موقتا لغو شود.
 
سپ بلاتر رئیس فیفا نیز که به همراه پلاتینی با تعلیق 90 روزه روبرو شده است، طی روزهای 16 تا 18 روزه دسامبر برای لغو این محرومیت در دیوان داوری ورزش حاضر خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :