موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/30575 :کد

0

اظهارات ترامپ علیه مسلمانان پیامی فاجعه بار است

  پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -اظهارات ترامپ علیه مسلمانان پیامی فاجعه بار است

معاون صدر اعظم آلمان اظهارات اخیر نامزد جمهوریخواه آمریکا مبنی بر ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا را سیگنالی فاجعه بار ارزیابی کرده و درباره تبلیغات علیه مسلمانان هشدار داد.

معاون صدر اعظم آلمان اظهارات اخیر نامزد جمهوریخواه آمریکا مبنی بر ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا را سیگنالی فاجعه بار ارزیابی کرده و درباره تبلیغات علیه مسلمانان هشدار داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از نشریه "دی سایت"، "زیگمار گابریل"، معاون صدر اعظم آلمان با اشاره به موفقیت های اخیر " دونالد ترامپ" نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و همچتین حزب افراط گرای جبهه ملی در فرانسه درباره تبلیغات علیه مسلمانان هشدار داد.

 

وی که در گفتگو با شبکه تحریریه آلمان سخن می گفت تصریح کرد که موفقیت انتخاباتی "مارین لپن"، رئیس حزب راستگرای افراطی جبهه ملی در فرانسه و همچنین درخواست "دونالد ترامپ"، نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا سیگنال های فاجعه باری است.

 

حزب افراط گرای جبهه ملی فرانسه در اولین دور انتخابات منطقه ای در فرانسه در روز یکشنبه با کسب 27.7 درصد آراء بهترین نتیجه تاریخی خود در یک انتخابات ملی را به دست آورد.

 

"دونالد ترامپ"، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با اظهارات اخیر خود علیه مسلمانان موجبات خشم و نفرت بسیاری گروه ها را برانگیخته است. وی خواستار بسته شدن کامل مرزهای آمریکا بر روی مسلمانان شده است. در این میان حتی بسیاری از جمهوریخواهان فاصله خود از این گونه عقاید ترامپ را اعلام کرده اند.

 

گابریل در بخش دیگری از سخنانش از مهاجرت نامحدود پناهندگان سوری به آلمان حمایت کرده و هر گونه محدودیت در این راستا را رد کرده و گفت: ما مشترکا با آنگلا مرکل و رئیس حزب سوسیال مسیحی تصمیم گرفته ایم که برای پناهندگان سوری الحاق خانواده هایشان را پیچیده نکنیم.

منبع : تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :