موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/30655 :کد

0

رونالدو: پنالدو؟ همه گل‌هایم که پنالتی نبوده

  پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ — ۱۷:۵۵
تعداد بازدید : ۳۰۱   
 تحلیل ایران -رونالدو: پنالدو؟ همه گل‌هایم که پنالتی نبوده

ستاره پرتغالی رئال مادرید نسبت به لقبی که مخالفانش خصوصا هواداران بارسلونا به او دادند واکنش نشان داد.

به گزارش تحلیل ایران، کریستیانو رونالدو با زدن چهار گل در دیدار برابر مالمو سوئد، شمار گل‌هایش را در لیگ قهرمانان به عدد 88 رساند تا با هشت اختلاف نسبت به لیونل مسی در صدر قرار گیرد و البته رکورد بیشترین گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان که با 9 گل به طور مشترک در اختیار او و لوئیس آدریانو بود را به عدد 11 برساند و به تنهایی تصاحب این رکورد را از آن خودش کند. با این حال انتقادات زیادی از او می‌شود که خیلی از گل‌هایش را از روی نقطه پنالتی به ثمر می‌رساند.

 

کریستیانو رونالدو درباره لقب «پنالدو» که مخالفانش خصوصا هواداران بارسلونا به او دادند به صحبت پرداخت و گفت: شما باید به آمار نگاه کنید. چه تعداد گل برای رئال مادرید به ثمر رساندم؟ چه تعداد از آنها از روی نقطه پنالتی بوده است؟ همه گل‌های من از روی نقطه پنالتی نبوده است و درصد بسیار ناچیزی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندم.

 

کریستیانو رونالدو از زمانی که در سال 2009 از منچستریونایتد به رئال مادرید پیوست، موفق شده است در 320 بازی 334 گل به ثمر برساند. او ادامه در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند چقدر بتواند برای رئال گلزنی کند نیز گفت: فکر می‌کنم بتوانم 600 تا 700 گل برای رئال به ثمر برسانم. مردم باید منتظر بمانند و ببینند. فکر می‌کنم قابلیت زدن این تعداد گل را داشته باشم.

 

فکر می‌کنم هر کس دوست دارم باید به یوتیوب برود و گل‌های من را ببیند. البته اگر خسته نشود.

 

کریستیانو رونالدو، آقای گل فصل قبل لالیگا و لیگ قهرمانان اروپاست و این فصل نیز در اروپا آقای گل بوده است. او همچنین بیشترین گل را در تاریخ لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :