موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی گاز

a/30721 :کد

0

صرفه‌جویی ۱.۱ میلیارد دلاری در پارس جنوبی

  پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ — ۲۳:۲۸
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -صرفه‌جویی ۱.۱ میلیارد دلاری در پارس جنوبی

مدیر مالی مجتمع گاز پارس جنوبی از صرفه‌جویی ۱.۱ میلیارد دلاری در پارس جنوبی خبر داد.

مدیر مالی مجتمع گاز پارس جنوبی از صرفه‌جویی 1.1 میلیارد دلاری در پارس جنوبی خبر داد.

علی بیاتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلویه اظهار داشت: مجتمع گاز پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت و گاز است و در چند سال اخیر شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی در این مجموعه هستیم.

 

وی افزود: مجتمع گاز پارس جنوبی با فعال کردن پالایشگاه‌های مخلف بیش از 54 درصد گاز کشور را تامین می‌کند و در سال آینده با تکمیل فازهای جدید، این میزان افزایش خواهد یافت.

 

مدیر مالی مجتمع گاز پارس جنوبی خاطر نشان کرد: مجموعه مالی این مجتمع نقش مهم و تاثیرگذاری در موفقیت‎‌های این مجتمع دارد و امیدوار هستیم با بهبود برنامه‌ها به توفیقات مورد نظر برسیم.

 

بیاتی تصریح کرد: کارهای بسیار مهم و ارزشمندی توسط مجموعه مالی پالایشگاه‌ها و مجتمع گازی انجام می‌شود که بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآمد در مجتمع گازی و تدوین صورت‌های مالی مطابق با استانداردها از این اقدامات است.

 

وی یادآور شد: افزایش کنترل‌های داخلی، همکاری و تعامل سازنده با دستگاه‌های نظارتی، ارتقای نیروی انسانی، افزایش ارتباط با سایر واحدها و استقرار سیستم‌های حسابداری نیز از جمله‌ دیگر فعالیت‌های مهم انجام شده در واحد مالی مجتمع گاز پارس جنوبی است.

بیاتی با اشاره به تعامل و همکاری بسیار خوب بین پالایشگاه‌ها و ستاد مجتمع گفت: مدیریت مالی و واحد‌های مرتبط از اجزای جدا نشدنی مجتمع هستند و ما توانسته‌ایم گام به گام با توسعه مجتمع پیش رفته و واحد مالی پالایشگاه‌های مجتمع به طور مستقل تمام عملیات‌های مالی را انجام داده است.

 

مدیر مالی مجتمع گاز پارس جنوبی از صرفه‌جویی 1.1 میلیارد دلاری در پارس جنوبی خبر داد و گفت: با کاهش زمان تعمیرات اساسی در مجتمع گازی، بیش از یک میلیارد و 100 میلیون دلار صرفه‌جویی و به درآمد کشور اضافه شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :