موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/30804 :کد

0

افزایش انتقادهای داخلی به کشیدن حصار در مرزهای اتریش

  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ — ۰۷:۳۴
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -افزایش انتقادهای داخلی به کشیدن حصار در مرزهای اتریش

حزب مردمی اتریش روز پنجشنبه اعلام کرد که کشیدن حصار در مرزهای کشور بسیار خنده دار و نشان دهنده عدم قدرت دولت در خصوص کنترل ورود مهاجرین است.

حزب مردمی اتریش روز پنجشنبه اعلام کرد که کشیدن حصار در مرزهای کشور بسیار خنده دار و نشان دهنده عدم قدرت دولت در خصوص کنترل ورود مهاجرین است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از رسانه های اتریشی , بنا به گفته «هلموت اشتروبل» یکی از اعضای اصلی حزب مردمی اتریش, بدون کشیدن حصار و استفاده از گشت های مرزی می توان از هرگونه ورود غیرقانونی به کشور جلوگیری کرد.


اشتوربل درباره یکی دیگر از دلایل مخالفت خود نسبت به این عمل گفت : بسیاری از زمین های کشاورزی ما به صورت مشترک با کشورهای همسایه کشت می شود, از این رو کشیدن حصار می تواند ضررهای هنگفتی را برای کشاورزان ما رقم بزند.


پیشتر «یوهانا میکل لایتنر»(Johanna Mikl-Leitner) وزیر کشور اتریش با وجود انتقادهای فراوانی که از طرف کشورهای مختلف اروپایی و حتی احزاب داخلی کشور به دولت وارد می شود گفت: برای کاهش ورود پناهجویان و جلوگیری از قاچاق انسان چاره ای جز کشیدن دیوار در مرزهای خود نداریم.
میکل لایتنر افزود: عدم تصمیم گیری مناسب و بی تدبیری اروپا باعث هجوم و سرازیر شدن آوارگان به اتریش شده است.


وی در انتقاد به این که اتریش هم مانند مجارستان عمل می کند, تاکید کرد: حصار مرزی مجارستان برای جلوگیری از اقامت آوارگان در این کشور است , اما ما برای ورود مدیریت شده آوارگان به اتریش و حفاظت از جان آنها در مزهای خود حصار می کشیم.


بعد از افزایش ورود آوارگان جنگی به اروپا و عدم یکپارچگی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا , کشورهای این نهاد هر یک به طور جداگانه برای تامین امنیت مرزهای خود تصمیم گرفتند.

منبع: ایرنا

                               

مردم     اتریش     حصار     اعتراض     مرز    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :