موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/30906 :کد

0

وقوع آتش سوزی دیگری در محل اقامت پناهندگان در آلمان

  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ — ۱۴:۰۵
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -وقوع آتش سوزی دیگری در محل اقامت پناهندگان در آلمان

یکی دیگر از محل‌هایی که برای اقامت پناهندگان در ایالت راینلاند –فالتز آلمان آماده شده بود هدف حمله آتش سوزی قرار گرفت.

یکی دیگر از محل‌هایی که برای اقامت پناهندگان در ایالت راینلاند –فالتز آلمان آماده شده بود هدف حمله آتش سوزی قرار گرفت.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روزنامه "تاگس سایتونگ"، برای دومین بار در عرض یک هفته یک محل اقامت دیگر برای پناهندگان در شهر "هرکسهایم" آلمان واقع در ایالت راینلاند- فالتز در شعله های آتش سوخت.

 

 بر اساس اطلاعات پلیس در شب پنج شنبه در یک ساختمان در این شهر که به منظور اقامت پناهندگان آماده سازی شده بود یک آتش سوزی رخ داد که ساکنان آن توانستند نجات یابند. پلیس حریق عمدی در این حادثه را رد نکرد. دادستان در حال تحقیقات درباره این حادثه است. دلیل آتش سوزی مشخص نشده است.

 

پلیس اقدامات حمایتی خود برای محل اقامت پناهندگان در این منطقه را تشدید کرده است. حدود یک هفته پیش نیز عاملانی ناشناس یک حمله آتش سوزی در محل اقامت دیگری در این شهر را برنامه ریزی کرده بودند.

 

نخست وزیر و وزیر هماهنگی  ایالت راینلاند –فالتز بعد از این واقعه اعلام کردند که ما در این باره وحشت زده هستیم که در عرض یک هفته برای دومین بار در یک محل اقامت پناهندگان دراین شهر واقعه آتش سوزی رخ  داده است. یک آتش سوزی در یک محل اقامت پناهندگان انسان ها را شدیدا ناآرام و ناامن می کند.

 

بر اساس اطلاعات اداره فدرال جنایی آلمان از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون حدود 789 مورد حملات به محل اقامت پناهندگان وجود داشته است که 65 مورد آن حملات آتش‌سوزی بوده است؛ این در حالی است که در سال 2014 شمار حملات به محل اقامت پناهندگان بسیار کمتر بوده است. در این سال تنها شش مورد حمله آتش‌سوزی به محل اقامت پناهندگان ثبت شده است.

 

در سایه هجوم پناهندگان به آلمان تعداد حملات به محل اقامت این گروه‌ها در این کشور به‌شدت افزایش پیدا کرده و این امر نگرانی‌های زیادی را بین مقامات و سیاستمداران آلمانی ایجاد کرده است.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                               

پناهندگان     المان     اتش سوزی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :