موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/30910 :کد

0

داگلاس کاستا خبر سانحه رانندگی‌اش را تکذیب کرد

  جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ — ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -داگلاس کاستا خبر سانحه رانندگی‌اش را تکذیب کرد

بال برزیلی تیم فوتبال بایرن مونیخ خبر دچار شدنش به یک سانحه رانندگی را تکذیب کرد.

بال برزیلی تیم فوتبال بایرن مونیخ خبر دچار شدنش به یک سانحه رانندگی را تکذیب کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، داگلاس کاستا خبری را که صبح امروز (جمعه) گروهی از رسانه‌ها درباره‌ دچار شدنش به یک سانحه رانندگی منتشر کردند، تکذیب کرد.

 

گفته شده است که کاستا اخیراً در شهر مونیخ از یک سانحه رانندگی که طی آن با یک قطار شهری برخورد کرده، جان سالم به در برده است، اما او در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی این خبر را تکذیب کرد. براساس اخبار رسانه‌ها، این حادثه مدت کوتاهی قبل از بازی‌ بایرن مونیخ برابر دیناموزاگرب در لیگ قهرمانان اروپا رخ داده است، بازی که کاستا آن را به دلیل مصدومیت ران از دست داده بود.

 

کاستا در خصوص این شایعه در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: می‌خواهم درباره اخباری که مطبوعات درباره حادثه رانندگی‌ام نوشته‌اند، شفاف‌سازی کنم. من در خودروی حادثه دیده نبوده‌ام و این پسر عموم استفانو بود که ماشین را می‌راند و یکی دیگر از نزدیکانم نیز همراه او بوده است. البته خوشبختانه هیچ یک از آنها آسیب ندیده‌اند. من در زمان وقوع حادثه در خانه‌ام بودم. اگر هم سؤالی در این خصوص دارید می‌توانید از پلیس آلمان که در لحظه وقوع حادثه در محل حضور داشت،‌ بپرسید. از همه بابت پیام‌ها و حمایت‌هایت‌های‌شان متشکرم.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :