موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/31122 :کد

0

دستگیری عامل شهادت مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان

  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -دستگیری عامل شهادت مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری اشرار مسلح و عامل شهادت مأموران انتظامی شهرستان زهک خبرداد.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری اشرار مسلح و عامل شهادت مأموران انتظامی شهرستان زهک خبرداد.

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شهادت 3 مأمور انتظامی شهرستان زهک در 4 آذرماه سال ۹۳، تحقیقات اطلاعاتی گسترده‌ای برای شناسایی متهمان آغاز شد.

سردار حسین رحیمی افزود: با پیگیری‌های تخصصی، اشراف اطلاعاتی و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) مشخص شد، شماری افراد مسلح که در قاچاق مواد مخدر، شرارت و شهادت پرسنل انتظامی استان سیستان و بلوچستان نقش داشتند در منطقه‌ای اطراف زهک در منزلی مخفی شده‌اند.

سردار رحیمی گفت: تیم‌های مجرب اطلاعاتی و عملیاتی پس از توجیه کامل فوری وارد عمل شده و ضمن محاصره منطقه در عملیات غافلگیرانه هر 6 نفر را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در این عملیات مشترک، یکی از عاملان اصلی شهادت مأموران شهرستان زهک دستگیر شد.

وی افزود: از این افراد تعدادی سلاح از جمله کلاش مربوط به سرباز شهید ناجا و همچنین مقداری مهمات کشف شد.فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: تحقیقات فنی و تخصصی همچنان ادامه دارد.این در حالی است که برخی خبرگزاری‌ها روز گذشته دستگیر شدگان این عملیات را به اشتباه عواملل شهادت مأموران انتظامی در نیک‌شهر اعلام کرده بودند.
منبع: فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :