موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/31497 :کد

0

رهبرانقلاب درنامه خودشان مسیر حق را به جوانان غرب نشان دادند

  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ — ۱۹:۲۳
تعداد بازدید : ۲۶۹   
 تحلیل ایران -رهبرانقلاب درنامه خودشان مسیر حق را به جوانان غرب نشان دادند

دادستان کل کشور با بیان اینکه مقام معظم رهبری در نامه خودشان به جوانان غربی مسیر حق را نشان دادند، گفت: نامه رهبر انقلاب به جوانان غرب، ماهیت اصلی اسلام را معرفی و روی واقعی داعش را افشا کرد.

دادستان کل کشور با بیان اینکه مقام معظم رهبری در نامه خودشان به جوانان غربی مسیر حق را نشان دادند، گفت: نامه رهبر انقلاب به جوانان غرب، ماهیت اصلی اسلام را معرفی و روی واقعی داعش را افشا کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی فرمانداری بشرویه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جمع مردم بشرویه، اظهار داشت: تثبیت جایگاه امامت و ولایت و همچنین تثبیت فرهنگ مبارزه با ظلم و استکبار یکی از اهداف اصلی عزیمت امام رضا(ع) به خراسان بود.

 

وی با بیان اینکه ارزش‌ها قابل تغییر به سمت بدی نیستند، افزود: در هر دوره از ولایت ائمه اطهار (ع) گفتمان‌ها متفاوت بوده اما ارزش و هدف یکی است و هیچگاه ارزش‌های الهی به سمت بدی تغییر نمی‌کنند.

 

نماینده خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امامان معصوم(ع) کمک به فقرا و نیازمندان، رفع مشکلات مردم و مبارزه با ظلم را تحت نظر دین اسلام انجام داده و سفارش می‌کردند.

 

رئیسی نامه‌نگاری مقام معظم رهبری برای جوانان غرب را در راستای رضای الهی توصیف کرد و اذعان داشت: رهبر معظم انقلاب در نامه خود که برای جوانان غرب نوشته‌اند ماهیت اصلی اسلام را معرفی و روی واقعی داعش را افشا کردند.

 

وی ادامه داد: این اقدام رهبر انقلاب با تأسی از اهل بیت (ع) و در راه مبارزه با ظلم و نشان دادن مسیر حق به جوانان غرب است.

 

نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: پیروی از ولی امر مسلمین رمز اقتدار همیشگی است.

 

رئیسی یادآور شد: رهبر انقلاب ولی امر تمام مسلمانان جهان هستند که با پیروی از ایشان و افزایش وحدت، دشمنان همواره شکست می‌خورند.

 

گفتنی است؛ دادستان کل کشور، بهمراه امام جمعه بشرویه، فرماندار شهرستان بشرویه،

تعدادی از مسئولان ادارات و نهادها و مردم شهیدپرور این شهرستان نمایشگاه اسناد وقفی بشرویه به مناسبت هفته وقف را افتتاح کردند.

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :