موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/32264 :کد

0

دستگیری دو فردمظنون به ارتباط باحملات ماه نوامبر پاریس

  چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ — ۲۰:۲۵
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -دستگیری دو فردمظنون به ارتباط باحملات ماه نوامبر پاریس

مقام‌های اتریش اعلام کردند، چند روز پیش دو نفر را دستگیر کردند که احتمالا با حملات ماه گذشته میلادی در شهر پاریس ارتباط دارند.

مقام‌های اتریش اعلام کردند، چند روز پیش دو نفر را دستگیر کردند که احتمالا با حملات ماه گذشته میلادی در شهر پاریس ارتباط دارند.

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، رابرت هولزلیتنر، دادستان اتریش گفت، روز یکشنبه گذشته مقامهای این کشور دو نفر را در یک کمپ متعلق به مهاجران در شهر سالزبورگ به اتهام "مشارکت در یک سازمان تروریستی" دستگیر کردند. وی تاکید کرد که تحقیقات درباره این دو نفر حول محور ارتباط احتمالی آنها با حملات 13 نوامبر شهر پاریس به پیش می‌رود.

 

هولزلیتنر تصریح کرد، این مظنونان از خاور میانه وارد اروپا شده‌اند اما با اشاره به این که افشای جزئیات بیشتر درباره آنها باعث به خطر افتادن تحقیقات می‌شود از این کار خودداری کرد.

 

این نشریه اتریشی نیز گزارش داد، این مظنونهای دستگیر شده شهروندان فرانسوی با اصالت پاکستانی و الجزایری هستند که گمان برده می‌شود به همراه چند تن از عاملان حملات 13 نوامبر پاری وارد اروپا شده‌اند. در این گزارش تصریح شد که این دو نفر در ماه اکتبر با استفاده از گذرنامه‌های جعلی سوریه وارد اتریش شده و در انتظار دریافت دستور برای انجام حملات تروریستی بودند.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :