موضوعات ‌مرتبط: فناوری ارتباطات

a/32407 :کد

0

مهمترین آسیب‌های توسعه IT در کشور

  پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ — ۲۰:۵۵
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -مهمترین آسیب‌های توسعه IT در کشور

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات گفت: توسعه شرکت‌های IT و ICT با شرکت های صنعتی دیگر متفاوت است و اگر این تفاوت را درک نکنیم، مسیر را اشتباه رفته‌ایم.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات گفت: توسعه شرکت‌های IT و ICT با شرکت های صنعتی دیگر متفاوت است و اگر این تفاوت را درک نکنیم، مسیر را اشتباه رفته‌ایم.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، امیرحسین دوایی در اختتامیه نمایشگاه الکامپ با اشاره به تفاوت شرکت‌های IT و ICT در توسعه با شرکت‌های صنعتی دیگر گفت: مسیر توسعه این شرکت‌ها متفاوت است که اگر این تفاوت را درک نکنیم به اشتباه می‌رویم.


وی ادامه داد: برای مثال، در بازدیدی که از سالن استارتاپ‌ در نمایشگاه الکامپ امسال داشتم، متوجه شدم که این کسب و کارهای نوپا از خدمات ضروری از جمله مشاوره که لازمه فعالیت آنهاست بی‌بهره‌اند که این موضوع در مسیر توسعه این شرکت‌ها بسیار تأثیرگذار است.


دوایی با بیان اینکه موضوع صرف زمان از تبدیل یک ایده به محصول تجاری و عرضه در بازار در حوزه‌های مختلف متفاوت است، گفت: این زمان از 5 سال تا 10 سال متغیر است و برای مثال، به طور ویژه برای شرکت های فعال در حوزه اپلی‌کیشن دو سال است.


معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات، سرعت بالای نیاز به تجدید و آپدیت شدن از دیگر مشکلات شرکت‌های ‌IT به طوری که این شرکت‌ها در سال به یک آپگرید اساسی و چندین آپدیت جزئی نیاز دارند و این نیازها الزاماتی دارد که شاید در ابتدای راه‌اندازی یک استارت‌آپ به چشم نیامده باشد.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :