موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/32560 :کد

0

آمریکا اعلام کرد تحریم‌های ایران زودتر لغو می‌شوند

  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -آمریکا اعلام کرد تحریم‌های ایران زودتر لغو می‌شوند

سناتور بن کارین: «اکنون متوجه شدیم که ایران احتمالا تا اوایل ژانویه به تعهداتش عمل خواهد کرد و لغو تحریم ها نیز باید انجام شود.»

سناتور بن کارین: «اکنون متوجه شدیم که ایران احتمالا تا اوایل ژانویه به تعهداتش عمل خواهد کرد و لغو تحریم ها نیز باید انجام شود.»
 
به گزارش تحلیل ایران،خبرگزاری آسوشیتدپرس روز پنجشنبه از آمادگی آمریکا برای لغو برخی تحریم های اعمال شده علیه ایران از ژانویه 2016 (اواسط دی ماه) خبر داد.
 
به نوشته این خبرگزاری آمریکایی، 'جان کری' وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه در نامه ای به کمیته روابط خارجی سنا نوشت، ایران به تعهداتش در چارچوب توافقنامه هسته ای عمل کرد و فعالیت پنهانی و یا فعالیت های دیگری انجام نداده است که بتواند به واسطه آن برنامه تسلیحات هسته ای اش را به طور قابل ملاحظه ای پیش ببرد.
 
  
سناتور 'بن کارین' از اعضای دمکرات این کمیته در جلسه استماع روز پنجشنبه گفت، به نظر می رسد، از اوایل ژانویه (اواسط دی ماه) می توان روند لغو تحریم ها را آغاز کرد.
 
به گفته کارین، در تمام دوره بررسی توافقنامه هسته ای در کنگره، مقامات دولت گمان می کردند، ایران تا بهار می تواند شرایطی را که عمل به آن برای لغو تحریم ها لازم است ،به جا آورد.
 
وی افزود: اکنون متوجه شدیم که ایران احتمالا تا اوایل ژانویه به تعهداتش عمل خواهد کرد و لغو تحریم ها نیز باید انجام شود. 
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :