موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/32656 :کد

0

پنتاگون:موشکهای روسیه هیچ تغییری درحملات ائتلاف ایجادنمی‌کند

  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ — ۰۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -پنتاگون:موشکهای روسیه هیچ تغییری درحملات ائتلاف ایجادنمی‌کند

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد استقرار سامانه موشک‌های ضدهوایی روسیه در سوریه هیچ تغییری در حملات ائتلاف آمریکایی ضدداعش ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد استقرار سامانه موشک‌های ضدهوایی روسیه در سوریه هیچ تغییری در حملات ائتلاف آمریکایی ضدداعش ایجاد نکرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، سرهنگ «استیون وارن» سخنگوی نظامی ائتلاف جهانی به‌رهبری آمریکا که از بغداد از طریق ویدیوکنفرانس سخن می‌گفت، اعلام کرد، ما از استقرار سامانه موشک‌های ضدهوایی روسیه مطلع هستیم و می‌توانیم بدون معطلی به حملات خود ادامه دهیم.

 

این سخنگو این موضوع را تکذیب کرد که ائتلاف آمریکا در شمال غرب سوریه برای جلوگیری از اینکه خلبان‌ها هدف حمله موشک‌های روسیه قرار گیرند به هواپیماهای بدون سرنشین روی آورده است.

وی افزود، حملات به‌واسطه جنگنده‌ها در این منطقه «ادامه دارد» و جنگنده‌های ائتلاف، دو روز قبل منطقه‌ای نزدیک «مارع» و امشب نیز شهر «منبج» را که تحت اشغال گروه داعش است، بمباران کرد.

این نظامی آمریکایی گفت: «می‌توانم با صراحت بگویم که تحرکات روسیه شیوه حملات ما را در سوریه تعیین نمی‌کنند».

 

سرهنگ وارن اعلام کرد، روسیه به‌ویژه موشک‌های ضدهوایی «SA17 » را نزدیک حلب مستقر کرده است.

در پی سرنگونی یک فروند جنگنده «سوخوی 24» روسی در مرزهای ترکیه و سوریه، مسکو موشک‌های S400 و موشک‌های ضد‌هوایی پیشرفته را در پایگاه «حمیمیم» در استان لاذقیه مستقر کرده است.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :