موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/32694 :کد

0

ثبت‌نام ازداوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انجام می‌شود

  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ — ۰۶:۳۶
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -ثبت‌نام ازداوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انجام می‌شود

ثبت‌نام از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز(شنبه) انجام می‌شود.

ثبت‌نام از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز (شنبه) انجام می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، امر ثبت‌نام از داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح امروز شنبه (28 آذرماه) در ستاد انتخابات مستقر در وزارت کشور و فرمانداری‌های سراسر کشور انجام می‌شود.

 

بر اساس این گزارش ثبت‌نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی از امروز (شنبه) به مدت 7 روز کاری ادامه خواهد داشت.

 

شایان‌ذکر است روند ثبت‌نام برای انتخابات مجلس خبرگان نیز از روزپنج شنبه (26 آذر) آغازشده بنابراین ثبت‌نام برای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی به مدت 5 روز مشترک انجام خواهد شد و دو روز دیگر یعنی پنجشنبه و جمعه هفته جاری نیز کار ثبت‌نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی به‌صورت جدا ادامه پیدا خواهد کرد.

 

روند ثبت‌نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی در فرمانداری و وزارت کشور انجام می‌شود و حوزه‌های ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس به‌عنوان حوزه‌های فرعی آماده ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.

 

داوطلبان برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی باید اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، عکس و مدارک تحصیلی را همراه داشته باشند و افرادی که برای ثبت‌نام در انتخابات مستلزم استعفا از سمت خود بودند نیز باید با مدارک استعفا مراجعه کنند.

 

به گزارش  تسنیم، قرار است هفتم اسفندماه سال جاری، 88 نفر برای عضویت در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نیز 290 نفر برای نمایندگی مجلس با رأی مستقیم مردم انتخاب شوند.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :